Giriş Kayıt

Sofia Vergara Başrollü Griselda Dizisinin Yeni Fragmanı Paylaşıldı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 01 Aralık 2023 17:43

497 

resim

Acımasız bir savaşçı, zeki bir girişimci ve fedakâr bir anne... Bitmek bilmeyen bir hırsla ayakta kalmaya çabalayan Griselda Blanco’nun güce tapan hikâyesini anlatan "Griselda" izleyiciyle 25 Ocak’ta Netflix’te yayınlanacak.

Narcos’un yaratıcıları Eric Newman, Doug Miro, Ingrid Escajeda ve Carlo Bernard’ın imzasını taşıyan, Andrés Baiz’in yönettiği dizinin başrolünü ve baş yapımcılığını Sofía Vergara üstleniyor. Vergara, altı bölümlük bu mini dizide daha önce hiç olmadığı kadar hırslı ve bir o kadar da tehlikeli.

"Griselda" dizisi, zekâsı ve hırsıyla tarihin en çok para kazanan kartellerinden birini kuran Griselda Blanco'nun hayat öyküsünden esinlendi. Blanco’nun akılalmaz acımasızlığı ile cazibesinin tehlikeli birleşimi sayesinde iş hayatı ve ailesi arasında ustalıkla kurduğu denge, onun aynı zamanda "Ana" lakabıyla tanınmasına yol açtı.

Dizide Vergara'nın yanı sıra Alberto Guerra (Dario Sepúlveda), Christian Tappan (Arturo Mesa), Martín Rodríguez (Rivi Ayala), Juliana Aidén Martinez (June Hawkins), Vanessa Ferlito (Carmen Gutiérrez) gibi isimler rol alıyor.


Griselda
2024
Griselda
Biyografi / Suç / Dram55 dk

Yönetmen: Andrés Baiz
Griselda, tarihin en karlı kartellerinden birini yaratan anlayışlı ve hırslı Kolombiyalı iş insanı Griselda Blanco'dan ilham alıyor. Kendini adamış bir anne olan Blanco'nun çekicilik ve beklenmedik vahşiliğin ölümcül karışımı, onun aile ve iş arasında...


Kaynak: Beyazperde


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film