Giriş Kayıt

Law & Order: SVU Yeni Sezon Onayı Aldı


  1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 08 Mayıs 2014 22:48

1549 

resim

NBC’nin gedikli dizisi yola devam diyor…

Law & Order serisinin uzantılarından biri olan ve 1999 yılından beri NBC ekranlarında yayınlanan uzun soluklu yapım Law & Order: Special Victims Unit, henüz 15. sezonunu bitirmeden 16. sezon onayını kaptı! Bu sezon bölüm başına ortalama 8.4 milyon izleyici toplayarak çıtayı aşağı indirmeyen dizinin, geri dönecek olması kimseyi şaşırtmadı elbette. Bir aksilik olmazsa 16. sezon, tıpkı diğer sezonlar gibi 24 bölümden oluşacak.

Başroldeki Mariska Hargitay’e dizideki Olivia Benson performansıyla Altın Küre ve Emmy ödülü kazandıran dizi, bu sezon iki önemli üyesine veda ediyor. İlk sezondan beri dizide yer alan aktörler Dann Florek (Donald Cragen) ve Richard Belzer (John Munch); 15. sezonun bitimi ile Law & Order: Special Victims Unit’den ayrılacaklar.


Law & Order: Special Victims Unit
1999
Law & Order: Special Victims Unit
Suç / Dram / Gizem60 dk

Yönetmen: David Platt, Peter Leto, Jean de Segonzac
New York yeraltı dünyasının karanlık yüzünü araştıran bir özel suçlar birimi... New York Polis departmanında cinsel suçlar konusunda uzman dedektiflerden oluşan bu birim, insanın kanını donduran vakaları incelemek zorunda... Her gün yardım isteyen kurbanlar,...
8.1 (112,099 Oy)

Kaynak: Beyazperde


YorumunuzForumdan Benzer BaşlıklarTürkçe Altyazı © 2007 - 2023