Giriş Kayıt
Burn Notice (2007- )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
McFly
Müdavim

İletiler: 12364

twitter Özel mesaj gönder
McFly Müdavim
 [Tanıtım] Burn Notice (2007- )
Burn Notice (2007- )

resim

Burn Notice
2007
Burn Notice
Aksiyon / Suç / Dram44 dk

Yönetmen: Stephen Surjik, Jeremiah S. Chechik, Dennie Gordon
Görevinden uzaklaştırılmış olmasına rağmen yine de bağımsız bir şekilde dedektifliğe devam eden zeki ve çekici ajanımız Michael Western (Jeffrey Donovan )sonunda yeniden CIA ile danışmanları olarak çalışmaya başlıyor. Üstelik görevinden uzaklaştırılmasına...
8.0 (79,525 Oy)

Dizi hakkında

CIA Ajanı olan Michael Westen, bir operasyon sırasında "burn notice" alarak görevinden uzaklaştırılıyor. Diziye adını veren bu "burn notice", ajanların teşkilattan kovulmasını gösteren teknik bir terimdir.

Michael, olayın şokundan kurtulur kurtulmaz teşkilattan neden atıldığını araştırmaya başlıyor. Diğer yandan da para kazanabilmek için CIA'de elde ettiği yeteneklerini kullanarak insanlara, arkadaşlarına, komşularına yardım etmeye başlıyor. Tabi ki güzeller güzeli yardımcısı Fiona'yı unutmamak lazım. Fiona, eski bir I.R.A üyesi, aynı zamanda Michael'ın eski sevgilisidir. Özellikle bomba yapma konusunda uzmandır, Michael'ın sağ koludur. Dizinin diğer 2 aktif karakteri ise eski özel kuvvetler üyesi Sam ve Michael'ın annesi Madeline'dir.

Fragman

5.Sezon 22 Haziran 2011

Etiket eklendi.

İletiTarih: 20 Mayıs 2011 17:06
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 2732

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
Bu güzel haber için teşekkür ederim McFly, bende ne zaman başlayacak diye merak ediyordum. Çok Seviyor

İletiTarih: 20 Mayıs 2011 21:13
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film