Giriş Kayıt
Hex (2004-2005)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
nymph Eski Yönetici
 [Tanıtım] Hex (2004-2005)

resim

Hex
2004
Hex
Komedi / Dram / Fantastik105 dk

Yönetmen: Brian Grant
Yüzyıllar öncesinin ortaçağ şatosu bugün gizem dolu bir okul, Medenham Hall’da belirmeye başlayan fantastik olaylar, nefesleri kesecek. Ufak bir kazayla hayatı tamamen değişen masum bir öğrenci Cassie, oda arkadaşı Thelma ve Roxanne' in karanlık yaşamları......
7.0 (5,213 Oy)

Alıntı:
Yüzyıllar öncesinin ortaçağ şatosu bugün gizem dolu bir okul, Medenham Hall’da belirmeye başlayan fantastik olaylar, nefesleri kesecek.
Ufak bir kazayla hayatı tamamen değişen masum bir öğrenci Cassie, oda arkadaşı Thelma ve Roxanne' in karanlık yaşamları...
Hex, 300 yıl öncesinden sızıp gelen bir lanetin; Afrika kara büyüsünün gizemi. Geçmiş geleceği anlamak için bir yol mu, yoksa sadece karanlık, lanetli bir büyü mü?
Şeytani mitler ve fantastik olaylarla gerçek dünya adına bildiklerinizi unutmanın zamanı. İngiliz aristokrasisinin taş duvarları arasında, ortaçağdan modern zamanlara taşınan bir lanet.Yoksa geçmiş bir vazo dolusu külden mi ibaret?

Dizinin 1. sezonunu yeni bitirdim. Melekler-nefilimler, cadılar, hayaletler, sihir, büyü her zaman ilgimi çeken şeyler olduğundan, merakla 2. sezona başlıyorum. Eğer bu tür yapımlar seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

İletiTarih: 05 Şubat 2011 00:59
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film