Giriş Kayıt
Adrenalin: Fear the Rush (1996)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Tufanozo

İletiler: 82

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Tufanozo
 [Tamamlandı] Adrenalin: Fear the Rush (1996)

Adrenalin: Fear the Rush
1996
Aksiyon / Bilim-Kurgu77 dk

Yönetmen: Albert Pyun
Rus hükümeti parçalanmıştır. Bu kaos sırasında büyük bir tehlike Doğu Avrupa'da yayılmaya başlar. Öldüren bir zehir Avrupa'da bir çok masum insanın hayatını kaybetmesine sebep olur. Boston'da kurulun ve karantina altına alınan bir göçmen kampındaki...
3.8 (3,854 Oy)

Selamlar. Bir başka film çevirisiyle, 2. film çevirimle, karşınızdayım. Saygılar Bu seferki filmimiz eski bir Amerikan yapımı, kısmen düşük IMDB puanlı ve bütçeli olmasına rağmen bol aksiyonlu, hayatta kalmalı, polisli ve heyecan dolu nostaljik bir canavar-polisiye filmidir. Bir cinayet ihbarı alan polis ekibi bir binaya girerek zanlının peşine düşer fakat gerçekler, başkadır. Polisler içeriden canlı çıkmaya çalışırken aynı zamanda canavarı da öldürmek zorundadırlar... Hıhı

İyi seyirler dilerim.

Bu filmi, yaptığım ilk çeviride beni çokça destekleyen @ayasofya abime armağan ediyorum. Saygılarımla. Saygılar

@ayasofya
İletiTarih: 18 Kasım 2021 18:03
En son Tufanozo tarafından 25 Kasım 2021 01:32 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ayasofya

İletiler: 575

Özel mesaj gönder
ayasofya
Re: Adrenalin: Fear the Rush

« Tufanozo » yazdı:
1996
Aksiyon / Bilim-Kurgu77 dk

Yönetmen: Albert Pyun
Rus hükümeti parçalanmıştır. Bu kaos sırasında büyük bir tehlike Doğu Avrupa'da yayılmaya başlar. Öldüren bir zehir Avrupa'da bir çok masum insanın hayatını kaybetmesine sebep olur. Boston'da kurulun ve karantina altına alınan bir göçmen kampındaki...
3.8 (3,854 Oy)

Selamlar. Bir başka film çevirisiyle, 2. film çevirimle, karşınızdayım. Saygılar Bu seferki filmimiz eski bir Amerikan yapımı, kısmen düşük IMDB puanlı ve bütçeli olmasına rağmen bol aksiyonlu, hayatta kalmalı, polisli ve heyecan dolu nostaljik bir canavar-polisiye filmidir. Bir cinayet ihbarı alan polis ekibi bir binaya girerek zanlının peşine düşer fakat gerçekler, başkadır. Polisler içeriden canlı çıkmaya çalışırken aynı zamanda canavarı da öldürmek zorundadır... Hıhı

İyi seyirler dilerim.

Bu filmi, yaptığım ilk çeviride beni çokça destekleyen @ayasofya abime armağan ediyorum. Saygılarımla. Saygılar

Onur duydum, Tufanozo kardeş... Düşünceli hareketin için çok teşekkür ederim.
Bu tarz filmlerin tadı başka güzellikte oluyor. Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum; Filmin yönetmeni Albert Pyun, Van Damme'nin 1989 yılı yapımı Cyborg filminin de yönetmeni. Bence harika bir seçim olmuş... Eline, yüreğine ve de emeğine sağlık...

İletiTarih: 18 Kasım 2021 18:27
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Tufanozo

Tufanozo
Re: Adrenalin: Fear the Rush

« ayasofya » yazdı:
Onur duydum, Tufanozo kardeş... Düşünceli hareketin için çok teşekkür ederim.
Bu tarz filmlerin tadı başka güzellikte oluyor. Hatırlatmakta fayda var diye düşünüyorum; Filmin yönetmeni Albert Pyun, Van Damme'nin 1989 yılı yapımı Cyborg filminin de yönetmeni. Bence harika bir seçim olmuş... Eline, yüreğine ve de emeğine sağlık...

İyi dilekleriniz için ben teşekkür ederim, eksik olmayın! Saygılar

İletiTarih: 18 Kasım 2021 18:32
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Ellerinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 18 Kasım 2021 18:40
Tufanozo

Tufanozo
« Revengeance » yazdı:
Ellerinize sağlık Saygılar

Çok teşekkürler! Saygılar

İletiTarih: 18 Kasım 2021 18:51
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 18 Kasım 2021 21:30
Tufanozo

Tufanozo
« archraist » yazdı:
Teşekkürler. Emeğinize sağlık.

Teşekkür ederim! Saygılar

İletiTarih: 19 Kasım 2021 01:43
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
Merhaba Tufanozo...
Aramıza hoş geldin.
Hangi tarzda devam edeceksin bilmiyorum, ama umarım eskilerden devam edersin, zira herkes günceli tercih ettiği için bu alanda açık var ve sevenleri de hiç azımsanamaz.
Eline emeğine sağlık...

İletiTarih: 19 Kasım 2021 09:38
Divxteam
Yorumbaz

İletiler: 177

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
Eskilerin lezzeti şimdikilerden fazla. Umarım bu tür çeviriler yapmaya devam edersin. Teşekkürler.

İletiTarih: 19 Kasım 2021 11:33
Tufanozo

Tufanozo
« ha46792 » yazdı:
Merhaba Tufanozo...
Aramıza hoş geldin.
Hangi tarzda devam edeceksin bilmiyorum, ama umarım eskilerden devam edersin, zira herkes günceli tercih ettiği için bu alanda açık var ve sevenleri de hiç azımsanamaz.
Eline emeğine sağlık...

Samimi mesajınız için teşekkür ederim. Saygılar Filmi çevirirken böylesine bir ilgi göreceğini düşünmemiştim, açıkçası. Dediğiniz gibi eskilerin verdiği haz bir başka, elimden geldiğince devam etmeye çalışacağım. Tekrardan teşekkürler! Saygılar

İletiTarih: 19 Kasım 2021 13:23
Tufanozo

Tufanozo
« Divxteam » yazdı:
Eskilerin lezzeti şimdikilerden fazla. Umarım bu tür çeviriler yapmaya devam edersin. Teşekkürler.

Elimden geldiğince devam edeceğim, teşekkürler Melek ama..

İletiTarih: 19 Kasım 2021 13:24
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film