Giriş Kayıt
Okay! Madam (2020) -Skr-
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ZuLu

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
ZuLu
 Okay! Madam (2020) -Skr-

~ OKAY MADAM ~

resim

Yönetmen: Lee Chul-Ha
Yazar: Shin Hyun-Sung
Süre: 100 Dk
Tür: Aksiyon, Komedi
Dil: Korece

OYUNCULAR:

Uhm Jung-Hwa / Mi-Young
Park Sung-Woong / Seok-Hwan
Lee Sang-Yoon / Cheol-Seung
Bae Jeong-Nam - Hyun-Min
Lee Sun-Bin / Gizemli Yolcu

KONU: Mi-Young (Uhm Jung-Hwa) geleneksel bir pazarda burgu çubuk kurabiye yapıp sattığı bir dükkan işletir. Kocası Seok-Hwan (Park Sung-Woong) bilgisayar tamircisi olarak çalışır. Bir gün Seok-Hwan, Hawaii'ye ücretsiz bir gezi kazanır. Mi-Young ve Seok-Hwan birlikte ilk yurtdışı seyahatlerine çıkar. Uçağa bindiklerinde işler beklendiği gibi gitmez. Gizli bir ajanı takip eden Cheol-Seung dahil teröristler aynı uçağa biner. Yolcular rehine durumuna düşer. Birden Mi-Young ve Seok-Hwan yolcuları kurtarmaya başlar.

FRAGMAN:

İzlemek isteyip çevirisini bulamadığım filmi kendim çevirmeye karar verdim çalışıyoruz
Şimdiden iyi seyirler dilerim Saygılar

Okay Madam
2020
Okay Madam
Aksiyon / Komedi100 dk

Yönetmen: Cheol-ha Lee
Mi-Young (Uhm Jung-Hwa) geleneksel bir pazarda burgu çubuk ekmek yapıp sattığı bir dükkan işletir. Kocası Seok-Hwan (Park Sung-Woong) bilgisayar tamircisi olarak çalışır. Bir gün Seok-Hwan, Hawaii'ye ücretsiz bir gezi kazanır. Mi-Young ve Seok-Hwan birlikte...

İletiTarih: 25 Eylül 2020 12:14
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Correns

İletiler: 26

Özel mesaj gönder
Correns
Kolaylıklar diliyorum. Takipteyim. Exclamation

İletiTarih: 25 Eylül 2020 16:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kanneki

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
kanneki
Kolay gelsin.

İletiTarih: 25 Eylül 2020 16:25
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
Kolaylıklar diliyorum Saygılar

İletiTarih: 25 Eylül 2020 18:13
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 26 Eylül 2020 01:04
archraist
Müdavim

İletiler: 3197

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 26 Eylül 2020 03:44
Uskudari
Uzakdoğu Sineması
Yorumbaz

İletiler: 44

Özel mesaj gönder
Uskudari
Uzakdoğu Sineması
Yorumbaz
Bir Uzakdoğuperver olarak filmden haberim dahi yoktu, o yüzden sevindim doğrusu.

Kolay gelsin. Saygılar

Buraya yazdığınız özeti, filmin kendi sayfasına da eklemenizi ricâ etsem... Exclamation

İletiTarih: 26 Eylül 2020 12:41
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film