Giriş Kayıt
Homeland
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [Bu başlıkta 65 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5 Sonraki »
Yazar Mesaj
hyphen

İletiler: 121

Özel mesaj gönder
hyphen
 [Çeviri] Homeland
8. ve Final Sezonu

Homeland dizisinin 8. ve final sezonunun çevirisine başlıyorum.
Bir aksilik olmazsa haftası içinde bölümleri tamamlamayı planlıyorum.

Homeland
2011
Homeland
Suç / Dram / Gizem55 dk

Yönetmen: Lesli Linka Glatter, Michael Cuesta, Daniel Attias
Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathison’un hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brody’nin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna...
8.3 (362,260 Oy)

Saygılar

İletiTarih: 10 Şubat 2020 12:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 10 Şubat 2020 13:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 10 Şubat 2020 16:54
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

adze55 Müdavim
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 10 Şubat 2020 17:34
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
Kolaylıklar dilerim Saygılar

İletiTarih: 10 Şubat 2020 22:47
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

Htmakina
Kore Sineması
Kolaylıklar diliyorum.

İletiTarih: 10 Şubat 2020 23:49
behic

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
behic
Çok teşekkürler ve kolaylıklar.

İletiTarih: 11 Şubat 2020 12:05
kaanozan
Müdavim

İletiler: 160

Özel mesaj gönder
kaanozan Müdavim
Kolay gelsin. FoxCrime kanalının eksik ve hatalı çevirilerinden bizi kurtarmanız dileği ile.

İletiTarih: 11 Şubat 2020 12:17
hyphen

Özel mesaj gönder
hyphen
« kaanozan » yazdı:
Kolay gelsin. FoxCrime kanalının eksik ve hatalı çevirilerinden bizi kurtarmanız dileği ile.

Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışacağım. Gülücük

İletiTarih: 11 Şubat 2020 12:48
orcullu

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
orcullu
Re: Homeland
8. ve Final Sezonu

« hyphen » yazdı:
Homeland dizisinin 8. ve final sezonunun çevirisine başlıyorum.
Bir aksilik olmazsa haftası içinde bölümleri tamamlamayı planlıyorum.

Homeland
2011
Homeland
Suç / Dram / Gizem55 dk

Yönetmen: Lesli Linka Glatter, Michael Cuesta, Daniel Attias
Homeland manik depresyon hastası olan CIA ajanı Carrie Mathison’un hikayesini anlatıyor. Carrie sekiz yıldır kayıp olan ve artık öldüğü farz edilen Birleşik Devletler askeri Nicholas Brody’nin kurtarılmasını sağlayan istihbaratın bir tuzak olduğuna...
8.3 (362,260 Oy)

Saygılar

Teşekkürler. Dört gözle bekliyorum.

İletiTarih: 13 Şubat 2020 06:37
hyphen

Özel mesaj gönder
hyphen
İlk bölümü tamamlayıp siteye yükledim.
İyi seyirler diliyorum.

resim]

İletiTarih: 13 Şubat 2020 21:55
Barış K

İlk mesaj benden gelsin. Bunun kadar beklediğim çeviri olmamıştı uzun zamandır. yakaladım
Teşekkürler. Gülücük

İletiTarih: 13 Şubat 2020 21:59
hyphen

Özel mesaj gönder
hyphen
« Barış K » yazdı:
İlk mesaj benden gelsin. Bunun kadar beklediğim çeviri olmamıştı uzun zamandır. yakaladım
Teşekkürler. Gülücük

Çok hızlı değilim bir diziyi yaklaşık 3 günde çevirebiliyorum, o da engeller çıkmazsa. Çevirmenlik gerçek mesleğim değil, çevirileri yaparken mesleğime dair ipuçları bırakıyorum aslında. Füüü üüü üü Bir de bilmediğim deyimler veya kısaltmalar çıkıyor, araştırmadan geçemiyorum.

"Viper zero-two is two mikes out." Buradaki "mike" sözcüğünün Amerikan Ordusu'nda dakika için kullanılmasını araştırmak gibi. (two mikes: two minutes: iki dakika) Alpha, Brawo, Charlie gibi alfabedeki harfleri temsil ediyor Mike yani "M" o da minute'un m'si oluyor. Hıhı

Neyse iyi seyirler diliyorum, size cevap yazar gibi yapıp azıcık kendimi övdüm. Utandı .

İletiTarih: 14 Şubat 2020 10:39
Barış K

« hyphen » yazdı:
Çok hızlı değilim bir diziyi yaklaşık 3 günde çevirebiliyorum, o da engeller çıkmazsa. Çevirmenlik gerçek mesleğim değil, çevirileri yaparken mesleğime dair ipuçları bırakıyorum aslında. Füüü üüü üü Bir de bilmediğim deyimler veya kısaltmalar çıkıyor, araştırmadan geçemiyorum.

"Viper zero-two is two mikes out." Buradaki "mike" sözcüğünün Amerikan Ordusu'nda dakika için kullanılmasını araştırmak gibi. (two mikes: two minutes: iki dakika) Alpha, Brawo, Charlie gibi alfabedeki harfleri temsil ediyor Mike yani "M" o da minute'un m'si oluyor. Hıhı

Neyse iyi seyirler diliyorum, size cevap yazar gibi yapıp azıcık kendimi övdüm. Utandı .

Hızlı olup olunmaması önemli değil. Hıhı Sonuç olarak tamamlanmış olması kendinizi övmek için yeterli bir sebep bence. yakaladım

İletiTarih: 14 Şubat 2020 18:51
hyphen

Özel mesaj gönder
hyphen
Birinci bölümün yazısını gözden geçirerek hatalarını giderdim ve yeniden yükledim.
Tekrardan ve daha iyi seyirler diliyorum.

« hyphen » yazdı:
İlk bölümü tamamlayıp siteye yükledim.
İyi seyirler diliyorum.

resim]

İletiTarih: 14 Şubat 2020 23:07
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [Bu başlıkta 65 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film