Giriş Kayıt
BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya) (2018)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Tempest

İletiler: 40

Özel mesaj gönder
Tempest
 BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya) (2018)

resim

BlacKkKlansman
2018
BlacKkKlansman
Biyografi / Suç / Dram135 dk

Yönetmen: Spike Lee
BlacKkKlansman, kenti ele geçirmeyi planlayan bir örgütü durdurmaya çalışan bir dedektifin hikayesini anlatıyor. Ron Stallworth, Colorado'da yaşayan Afro-Amerikan bir polis memurudur. Ortağı Flip Zimmerman ile birlikte çalışmaktadır. İkili Ku Klux Klan'ı...
7.5 (293,241 Oy)

Merhabalar, Oscar törenlerinde yer bulan ırkçılık konusunda son yıllarda en ses getiren filmlerden biri. Fakat sağlam türkçe altyazısı yok. Mevcut altyazı çevirenin ellerine sağlık ama ne yazık ki yeterli değil. Diyalogların fazla oluşu, terimler, tarihi göndermeler vs yüzünden bildiğim kadarıyla çevirmenin zor olacağını söyledi bir arkadaşım ama ben yine de bu siteden bu zorluğun üstesinden layıkıyla altından kalkacak biri olduğuna inanıyorum. O yüzden istekte bulunuyorum, vakti olan bir çevirmen arkadaşımız göz atabilir mi ? Şimdiden teşekkürler, iyi günler.

İletiTarih: 18 Mart 2019 03:16
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
motion112233
Müdavim

İletiler: 1228

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
İnancınızı kaybetmeyin, 250 kişinin beklediği bir filmin altyazısız kalacağına ben de inanmıyorum. En kötü ihtimalle biri DVD'yi ripleyecektir diye tahmin ediyorum. Saygılar

@Tempest
İletiTarih: 21 Mart 2019 15:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Tempest

Özel mesaj gönder
Tempest
« motion112233 » yazdı:
İnancınızı kaybetmeyin, 250 kişinin beklediği bir filmin altyazısız kalacağına ben de inanmıyorum. En kötü ihtimalle biri DVD'yi ripleyecektir diye tahmin ediyorum. Saygılar

Merhabalar bende öyle tahmin ediyorum ama bu kadar şöhretli bir filmin günümüz dünyasında üstünden aylar geçmesine rağmen çevrilmemiş olması garip geliyor. Açıkçası ilk defa böyle bir durumla karşılaştım,şaşırdım.

İletiTarih: 22 Mart 2019 01:34
Tempest

Özel mesaj gönder
Tempest
Re: BlacKkKlansman (Karanlıkla Karşı Karşıya) (2018)

BlacKkKlansman
2018
BlacKkKlansman
Biyografi / Suç / Dram135 dk

Yönetmen: Spike Lee
BlacKkKlansman, kenti ele geçirmeyi planlayan bir örgütü durdurmaya çalışan bir dedektifin hikayesini anlatıyor. Ron Stallworth, Colorado'da yaşayan Afro-Amerikan bir polis memurudur. Ortağı Flip Zimmerman ile birlikte çalışmaktadır. İkili Ku Klux Klan'ı...
7.5 (293,241 Oy)

YTS.AM sürümü için 3 hafta önce aynı kişi tarafından yeniden altyazı yüklenmiş fakat maalesef yeniden yeterli değil. Bu kadar iyi bir filme talip yok mu cidden?

İletiTarih: 03 Nisan 2019 21:59
sarrufa

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
sarrufa
Senkronizasyon işini yapabilirim diyen varsa Bluray'den çıkartılmış .sup uzantılı Türkçe altyazıyı paylaşabilirim.

İletiTarih: 24 Nisan 2019 21:13
motion112233
Müdavim

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Gönder bakalım şu .sup uzantılı altyazıyı. Neler yapabileceğime bir bakayım. Kesin bir şeye söz vermiyorum ama.

@sarrufa
İletiTarih: 29 Nisan 2019 15:50
Tempest

Özel mesaj gönder
Tempest
« motion112233 » yazdı:
Gönder bakalım şu .sup uzantılı altyazıyı. Neler yapabileceğime bir bakayım. Kesin bir şeye söz vermiyorum ama.

Hadi inşallah.

İletiTarih: 01 Mayıs 2019 00:39
Tempest

Özel mesaj gönder
Tempest
« motion112233 » yazdı:

Bluray'dan çıkan altyazıyı sarrufa arkadaşımız benimle paylaştı. Altta paylaşıyorum,senkronizasyon konusunda yardımcı olacaklara şimdiden teşekkür ediyorum.

https://www.dropbox.com/s/yh3lpv2o2ekqmh2/BlacKkKlansman.sup?dl=0

İletiTarih: 01 Mayıs 2019 21:29
motion112233
Müdavim

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Hadi gözünüz aydın, DVDRip yüklenmiş. Heyoo

@Tempest
@sarrufa
İletiTarih: 02 Mayıs 2019 15:27
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film