Giriş Kayıt
Deep Water (2016)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
benteksizhepiniz
Dünya Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 275

twitter Özel mesaj gönder
benteksizhepiniz
Dünya Sineması
Sinefil Grubu
 Deep Water (2016)

resim

Deep Water (2016)

Dört bölümlük bir Avustralya polisiye dizisi. Genç bir adamın evinde, acımasızca öldürülmüş cesedi ile başlıyor dizi. Cinayet masası dedektifleri Tori ve Nick olayı soruşturmaya başlarlar. Araştırma derinleştikçe, cesedin bulunduğu bölge olan Cardinal Park’da 1980’li yıllarda işlenmiş benzer cinayetlere rastlanır. Cinayetlerin ortak özelliği maktullerin gay olmasıdır. Onlarca yıl önce işlenen cinayetler, bu defa günümüzde, bir gay tanışma sitesi yoluyla kurbanlarıyla tanışan seri katil tarafından tekrar başlatılmıştır. Cinayeti soruşturan detektiflerden Tori, kurallara sıkı sıkıya bağlı bir kadın polistir. Geçmişte işlenen cinayetler onu kendi geçmişiyle de şaşırtıcı bir yüzleşmeyle karşı karşıya bırakır. Artık kurallar mı yoksa geçmişiyle yüzleşmek mi önemli?

resim

Özgün ve güzel bir senaryo. Enfes Avustralya manzaraları eşliğinde suç, gerilim, drama. Hem dingin bir akışı var dizinin ama heyecanı da hiç eksik etmiyor. Oyunculuklar oldukça sade. Bu inandırıcı da sayılabilir, etkisiz de. Bakış açısına bağlı. Bana göre oldukça temiz ve güzel bir iş olmuş. Okyanusa selam, son sahnedeki kırmızı güllerden bir tane de ben attım sonsuzluğa.

Diziyle ilgili Blog sayfam.

Deep Water
2016
Deep Water
Suç / Dram / Gizem55 dk

Yönetmen: Shawn Seet
Avustralya’nın en meşhur yerlerinden biri olan Bondi Plajı yakınlarında genç bir eşcinselin parçalanmış cesedi bulunur. Davayı araştırmak için görevlendirilen Dedektif Tori Lustigman ve Nick Manning, cinayetler arttıkça katilin kurbanlarını bir uygulama...
6.8 (3,906 Oy)

İletiTarih: 24 Mart 2019 20:06
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film