Giriş Kayıt
özel mesaj
spacer

benteksizhepiniz

Sinefil Grubu
 
Kayıt : 09 Şubat 2017
Şehir : พัทยา - Phạthyā
Sitesi : http://filmdizikitaptr.blogspot.com
 • Move to Heaven
  Move to Heaven
 • Çıtkırıldım
  Çıtkırıldım
 • Yakın
  Yakın
 • The Eclipse
  The Eclipse
 • Keopi Hanjan Halkkayo?
  Keopi Hanjan Halkkayo?
Son Yorumları
More Than Words (2022)
12 Aralık 2022
yavaş ama çok güzel bir diziydi. Etsuko'nun (絵津鼓) "More than Words" (モアザンワーズ) ve "In the Apartment" adlı manga serisinden uyarlama. Özellikle, Makio karakteri de oyuncunun oyunu da çok tatlıydı ve içtendi. sadece onu seyretmek bile büyük zevk. konu benim açımdan iç burkucuydu. japonlara yaptıkları işlerdeki harikalıklardan dolayı bir defa daha hayran oldum.
Present Perfect: Thai Film (2017)
01 Ocak 2021
Yavaş ilerleyen, diyaloglara dayalı ama onlar bile az bu filmde. ama ben film izleme modundamıydım ne bilemem, hiç sıkılmadan çok iyi zaman geçirerek izledim. kalp kırıklığı, yeni birine alışmak ve devamı… bunlar, oldukça sade ama etkili bir anlatımla aktarılıyor. özellikle Toey’i oynayan oyuncunun performansı çok iyi, içten ve gerçekçiydi.
Narziss und Goldmund (2020)
20 Kasım 2020
Hermann Hesse'in romanından bir uyarlama. Roman'a yetişemese de film kendi başına izlenmesi gereken bir yapım bence. Hayata farklı yönlerden iki iyi arkadaşın yaşamlarının ara ara kesişmeleri mi demeli? Bilemedim. Ama izlerseniz hoşunuza gider. Bu arada film orta çağda geçsede esasen ikinci dünya savaşı avrupasına bir ince bakış aslında.
Türkçe Altyazı © 2007 - 2023