Giriş Kayıt
Basket Case 2 (1990)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
 [Tamamlandı] Basket Case 2 (1990)

SEPETTEKİ ÖLÜM 2
(1990)

resim

Basket Case 2
1990
Basket Case 2
Komedi / Korku90 dk

Yönetmen: Frank Henenlotter
Basket Case 2, ilk filmin bittiği yerden başlar. Kaldıkları otel odasının camından düşen "vaktiyle yapışık" ikiz kardeşler Duane ve "Hilkat Garibesi Ucube" hastaneye kaldırılırlar. Lakin polis, birinci filmdeki doktorları ve hemşerileri...
5.4 (5,742 Oy)

ÖZET: Basket Case 2, ilk filmin bittiği yerden başlar. Kaldıkları otel odasının camından düşen "vaktiyle yapışık" ikiz kardeşler Duane ve "Hilkat Garibesi Ucube" hastaneye kaldırılırlar. Lakin polis, birinci filmdeki doktorları ve hemşerileri bu ikilinin katlettiğini tespit etmiş olduğundan gözlem altındadırlar. İkili, yine Hlikat Garibesi Ucube'nin üstün gayretleri sonucu bu ablukadan kurtulmayı başarırlar. Öldürmeleri gereken herkesi bir önceki filmde öldürmüş oldukları için "amaçsız" oldukları bu filmde, doğanın garibelerini evine buyur etmekten "tuhaf" bir zevk alan bir ev sahibesinin ve onun çok tuhaf çetesinin misafiri olurlar. | Gönderen: ismetc

Bu kez yalnız değiller. Onlar gibi olanlarla beraberler...

KAYNAK: Basket Case 2 (1990) Movie Online - HD 720p - iYIFY

80'lerin değişik bir korku filmidir Basket Case. Özette de anlatıldığı gibi, bu film kaldığı yerden devam ediyor. İçinde bol bol ucube türü var. Film de Deniz Sireni Adam adında bir karakter var. Ona bayıldım! Onun sahnesini kaç kez üst üste izledim, hatırlamıyorum. 8 yıl sonraki devam filmi. 3. serisi de var onu da işlemeye aldım. NOT: Video kasetler zamanında Türkiye'deki adı: SEPETTEKİ ÖLÜM idi bende filmin Türkçe ismini böyle olmasına karar verdim.

resim

COMİNG SOON...

Un delitto poco comune (1988)

resim

İletiTarih: 18 Temmuz 2018 20:59
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3197

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler . Emeğinize sağlık.

İletiTarih: 18 Temmuz 2018 21:02
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ayasofya

İletiler: 575

Özel mesaj gönder
ayasofya
ha46792 hiçbir zaman devam filmlerini unutmaz! Bu film tam kola ve popcorn ile izlenecek harika bir seyirlik.Yine ha4679'den.. Yunanlılara tek başına karşı duran bir insanın öyküsü bu! ha4679'in öyküsü! Çeviri için çok teşekkürler.. 3. devam filmi içinde kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 18 Temmuz 2018 21:42
tenebris

İletiler: 78

Özel mesaj gönder
tenebris
Kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 18 Temmuz 2018 22:31
ssniper

İletiler: 739

Özel mesaj gönder
ssniper
Ellerine sağlık kardeşim. Saygılar

İletiTarih: 19 Temmuz 2018 01:03
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Ellerine emeklerine sağlık ha46792. Saygılar

İletiTarih: 19 Temmuz 2018 11:11
glade45

İletiler: 177

Özel mesaj gönder
glade45
filmi bugün izledim...izlerken keyif aldım...normalde devam filmlerinde 1.her zaman iyidir,ama ben 2.yi daha çok beğendim..2 1'i geçmiş kalitede....her şeye rağmen güzel bir filmdi....eline emeğine sağlık değerli insan ha46792..... Saygılar Saygılar Saygılar Süperrrrrr Süperrrrrr Süperrrrrr

İletiTarih: 19 Temmuz 2018 21:19
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Eksik olma hocam, ellerine sağlık.. Saygılar

İletiTarih: 19 Temmuz 2018 23:12
gremlins

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
gremlins
Emeğinize sağlık.

Emeğinize sağlık. Çevirdiğiniz filmlerin çoğu VHS dönemi korku filmleri gibi görünüyor.
İzmir'de mi yaşıyorsunuz? Ben de İzmir'de sinema öğrencisiyim.
Korku Sineması fanı olduğunuzu tahmin ediyorum.
Selamlar

İletiTarih: 16 Ağustos 2019 22:00
archraist
Müdavim

İletiler: 3197

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler. Emeğinize sağlık

İletiTarih: 17 Ağustos 2019 01:19
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film