Giriş Kayıt

Ocean's Eight Filminden İlk Poster Yayınlandı.

1. Haberler
  2. Sinema
kuzeydebiryer - 15 Aralık 2017 13:29

3271 

resim

Bol yıldızlı devam filmi Ocean's Eight filminden baş döndürücü kadrosunu öne çıkartan ilk poster yayınlandı. Devam filmi aslında bildiğimiz konunun kadın soygunculardan oluşan yeni hikayesine dayanıyor.

2001 yılında Steven Soderbergh imzasıyla tanıştığımız Ocean's 11 sinemaseverler tarafından beğenilince Soderbergh iki devam filmini daha yönetti. Serinin üçüncü filmi 2007 yılında tamamlandıktan sonra tam 11 yıl sonra dördüncü film izleyicisiyle buluşacak. Bir devam filminden daha ziyade hikayenin ilk filmi yeniden çekilecek. Pleasantville (Yaşamın Renkleri), Seabiscuit (Zafer Yolu) ve The Hunger Games (Açlık Oyunları) filmlerinden tanıdığımız Gary Ross yönetmen koltuğunu Steven Soderbergh'ten almış durumda. Devam filminde bir çok yıldız oyuncu yer almakta. Helena Bonham Carter, Anne Hathaway, Sandra Bullock, Cate Blanchett, Mindy Kaling, Rihanna ve Awkwafina gibi isimlerle dikkat çeken film 22 Haziran 2018'de ülkemizde vizyona girecek.

Ocean' Eight serinin ilk filminin tekrar çekimi olarak karşımıza çıkacak. İlk filmde büyük bir kumarhane soygununa tanıklık etmiştik. Bu yeniden çekimde bir grup kadın suçlu bir araya gelerek MET Ball galasını soymaya çalışacak.

resim

Ocean's Eight
2018
Ocean's Eight
Aksiyon / Komedi / Suç / Gerilim110 dk

Yönetmen: Gary Ross
Ocean’s serisinde George Clooney'nin canlandırdığı Danny Ocean'ın kız kardeşi olan Debbie Ocean, beş yıllık bir hapsin ardından serbest kalmıştır. Ancak planı özgürlüğünü kazandığı gibi tatile gitmek ya da sakin bir hayata geçiş yapmak değildir....
6.3 (243,848 Oy)

Yazan: kuzeydebiryer

Yorumlar

kenny_c 15 Aralık 2017 15:45
Haberi görünce ne gerek var hissi oluştu anında...yine de bu kadar yıldız ismi bir arada izlemek keyifli olabilir...gelsin bakalım.
kuzeydebiryer 15 Aralık 2017 16:03
Aslında haberi görünce bende bu haberi yapsam mı diye düşündüm. sonrasında yapmaya karar verdim. Bilinen bir seri aslında bu film yeniden bir çevrim hem de bol yıldızlı bir kadroyla. Bu kadro için bu film takibe alınır.
Ted 15 Aralık 2017 16:25
Bir çıkmadı gitti be bu film. Vizyona girdi sandım daha aylar varmış. O kadar çok reklamı yapıldı ki başlarda izleyesim vardı ama şimdi sanki izlemiş gibiyim. Başrollerini çok sevsem bile; Kardashianlar, Hailey Baldwin, Zayn Malik, Adriana Lima, Rihanna gibi isimler filmde olacakmış bu yüzden aşırı derecede yapılan reklamları da düşünürsek bana göre tamamen bir ticaret filmi.

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film