Giriş Kayıt

Kevin Feige, DC Filmlerini Övdü

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 17 Ekim 2017 16:29

492 

resim

Ezeli rakip ebedi dostluğa doğru adım adım ilerliyor gibi duruyor! Marvel Studios’un beyni Kevin Feige, DC’ye övgüler yağdırdı.

Son zamanlarda çizgi roman uyarlamaları denince çoğumuzun aklına Marvel geliyor. Eh, kimseyi de suçlayamayız. Yıllardır oluşturdukları sinematik evrenin meyvesini yiyorlar. Diğer yandan da DC Comics önce Man of Steel ardından da Batman v Superman ile bugüne kadar olan her şeyi sıfırlayıp yeni bir sinematik evrene başladılar. Ne yazık ki bu iki film de pek olumlu eleştiriler toplamadı. Ancak, en son DC filmi Wonder Woman ile Warner Bros. ve DC Films bir şeyler kapmış gibi. Marvel Studios’un başındaki insan Kevin Feige de bu konuda açıklama yaptı.

Alıntı:
Yani bilemiyorum. Tavsiye verecek konumda değilim aslında. Ama Wonder Woman’da yaptıklarına bakarsak neyin nasıl olduğu anlaşılmış gibi gözüküyor. Ekibin başında bulunan Geoff Johns’a güvenim sonsuz ve bir de Joss Whedon onlara yardım ederken bir hayran olarak sadece önümüzdeki filmleri izleyeceğim için heyecan duyuyorum.

Yani Kevin Feige tehlikeli ifadelerden kaçınmış açık bir şekilde. Ama bir yandan da Wonder Woman ile DC Films’in yaşadığı değişimin de farkında. Aslında ben bu durumun Marvel’ı kötü değil iyi etkileyeceğini düşünüyorum. Hatta çizgi roman uyarlamaları batarsa bu iki devin de birlikte gideceğine inananlardanım. O yüzden Kevin Feige’in bu övgüsü pek şaşırtmadı.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film