Giriş Kayıt

Kevin Spacey Skandalı "All the Money in the World" filmini de etkiledi


  1. Haberler
  2. Sinema
kuzeydebiryer - 07 Kasım 2017 13:12

1287 

AFI Festivali'nde yer alacak All the Money in the World" filmi Kevin Spacey etkisiyle festivalden çekildi.

resim


Son günlerde gündeme oturan cinsel taciz ve saldırı iddiaları yıl sonunda gösterime girecek olan All the Money in the World filmini şimdiden etkisi altına aldı. Sony Pictures tarafından duyurulan habere göre, filmin yıldız oyuncusu Kevin Spacey'in cinsel taciz iddiaları yüzünden "All the Money in the world" filminin AFI Festiveli'nden çekildiğini açıkladı. Yetkililer filmin mükemmel olduğunu belirtmişler ama AFI Festivali'nde onur konuğu olamayacaklarını bildirmişlerdi.

Ridley Scoot'ın yönetmen koltuğunda yer aldığı "All the Money in the World" güçlü oyuncu kadrosuyla dikkat çekiyor. Başlangıçta Jack Nicholson'a Jean Paul Getty rolü teklif edilmişti. Ancak Jack Nicholson bu rolü istemeyince Kevin Spacey'e teklif sunulmuştu. Jean Paul Getty rolü teklifini Spacey kabul etmişti. Filmde 16 yaşındaki John Paul Getty'nin kaçırılmasıyla gelişen olaylar anlatılmakta. Kevin Spacey ise büyükbaba rolü ile karşımıza çıkmakta.

Diğer taraftan filmin yapımcıları ve dağıtımcıları filmin gösterime girme tarihinde bir değişikliğe gitmedi. Ülkemizde de 22 Aralık'ta vizyona girecek bu film daha kendisinden çok söz ettirecek gibi. Filmin tek bir kişinin eseri olmadığı gerçeğiyle hareket eden yapımcılar 800'den fazla aktör, yazar ve sanatçı'nın yer aldığı bu filmden vazgeçmeyecekleri ortada.

Yazan: kuzeydebiryer
Kaynak: Imdb Top News


Yorumunuz


Türkçe Altyazı © 2007 - 2023