Giriş Kayıt

Stan Lee'ye Leonardo DiCaprio Sürprizi

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 12 Eylül 2017 11:53

757 

resim

Sevdiğimiz pek çok süper kahramanın yaratıcısı olan Stan Lee şimdiye kadar pek çok Marvel filminde izleyici karşısına çıktı. Ancak onun hikayesi henüz televizyona veya sinemaya uyarlanmadı. Bu durum ise Leonardo DiCaprio’yı yıldırmadı. Tecrübeli oyuncu Stan Lee’ye hayat vermek istiyor!

Çizgi roman sevenler için bir efsane olan Stan Lee geçtiğimiz günlerde Wizard World Nashville kapsamında hayranlarıyla buluştu. 94 yaşındaki Lee burada Leonardo DiCaprio’nun kendisini canlandırmak istediğini açıkladı. Durumu şu sözlerle ifade etti:

Alıntı:
“İster inanın ister inanmayın, bunu çoktan Leonardo DiCaprio’yla konuştuk. O benim komşularımdan biri. Geçtitğimiz aylarda onunla sohbet ediyorduk. Bana ‘Senin hikayeni uyarlamak çok güzel olurdu’ dedi. Ben de ‘O halde seni seçmelere sokalım.’ dedim. Onun bu işi yapabileceğinden emin olmam lazım.”

Stan Lee’nin şakayla karışık gerçekleri aktardığı bu sözleri hayranları düşünmeye itti. Leonardo DiCaprio, Stan Lee gibi bir efsaneyi ekrana aktaracak doğru isim olabilir. Umarız bu fikir unutulup gitmez.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film