Giriş Kayıt
Warning.Sign (1985)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
 [Tamamlandı] Warning.Sign (1985)

UYARI İŞARETİ (1985)

resim

Warning Sign
1985
Warning Sign
Dram / Bilim-Kurgu / Korku99 dk

Yönetmen: Hal Barwood
Tarımsal araştırma yapan bir tesiste hiç istenmeyen olay meydana gelir, (Biyolojik sızıntı). Aslında bu devletin gizli biyolojik silahlarını geliştirdiği gizli bir laboratuvardır. Sızıntıyı algılayan sensörler alarm durumuna geçer. Güvenlikteki, Joanie...
6.1 (2,930 Oy)

Tarımsal araştırma yapan bir tesiste hiç istenmeyen olay meydana gelir, (Biyolojik sızıntı). Aslında bu devletin gizli biyolojik silahlarını geliştirdiği gizli bir laboratuvardır. Sızıntıyı algılayan sensörler alarm durumuna geçer. Güvenlikteki, Joanie Morse hemen tüm binayı mühürler. Sızıntı içerideki etkileyerek manyağa dönüştürür. Etkilenmeyenlerin ise artık can pazarı başlamıştır.

HORROR SERİES:95

SÜRÜM:Allarme.rosso.Warning.Sign.1985.H264.Ita.Eng.Ac3-artemix

NOT: Film de 2 dil var. İtalyanca ve ingilizce. İngilizce için 2. dil seçeneğini açın.

İletiTarih: 03 Temmuz 2017 20:12
En son ha46792 tarafından 03 Temmuz 2017 22:30 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ha46792

İletiler: 834

Özel mesaj gönder
ha46792
Bu günlerde sıcaklar beni fena bozdu hiç bir şey yapmak gelmiyor içimden. ( Bu arada ben tam kış insanıyım soğuktan gıkım çıkmaz) Lütfen kış gelsin! Kendimi zorlaya, zorlaya altyazıları bitirdim öff! Teşekkürlerinize, teşekkür ediyorum dostlar, sizler benim yakıtımsınız.

İletiTarih: 03 Temmuz 2017 20:22
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Chaotic Cinema
Korku Sineması

İletiler: 2694

Özel mesaj gönder
Chaotic Cinema
Korku Sineması
Emeğine sağlık,bende kış insanıyım sevgili ha46792 buralar malum lesh gibi sıcak Rus ruleti filmi indirip izleyeyim,teşekkürler Saygılar
resim

draculaaa 80 's Horror Forever draculaaa

İletiTarih: 03 Temmuz 2017 20:33
extremebrutal
Müdavim

İletiler: 643

Özel mesaj gönder
extremebrutal Müdavim
Ellerin dert görmesin Saygılar

İletiTarih: 03 Temmuz 2017 22:06
ayasofya

İletiler: 575

Özel mesaj gönder
ayasofya
Senin altyazıların olduğu sürece sıcak soğuk benim için farketmez dostum. Yeter ki sen hep aramızda ol. Çünkü sen olmazsan görüyorsun işte 80'lere ait pek bir çeviri göremiyoruz. Sen 80'lerin babası gibi oldun; Sen, onsuz, O, sensiz ve bizler, sensiz olamayız. Kaderin garip bir cilvesi bu. Yıkılmayan, yıkılamaz bir bağ. Kardeşim çok teşekkürler. Hemen izlemezsem arap olayım! Çünkü bu filmi haftalar öncesinden indirmiştim. Nasip, kısmet senin sayende bugüneymiş.

İletiTarih: 03 Temmuz 2017 22:36
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18370

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Ellerine sağlık sevgili korku dostu. Saygılar

İletiTarih: 04 Temmuz 2017 00:02
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler .. Emeğinize Sağlık ..

İletiTarih: 04 Temmuz 2017 00:37
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film