Giriş Kayıt
Highschool of The Dead
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
MakaveliNRFP

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
MakaveliNRFP
 [Çeviri] Highschool of The Dead
Pandemonium Çeviri

resim

Gakuen mokushiroku: Highschool of the dead
2010
Gakuen mokushiroku: Highschool of the dead
Animasyon / Aksiyon / Dram

Yönetmen: Tetsuro Araki, Tetsuo Ichimura, Yuuji Kumazawa
Ölümcül bir hastalık tüm dünyayı esir alır ve ısırılan insanları zombilere çevirir. Japonya'daki Fujimi Lisesinde bir grup öğrenci ve bir okul hemşiresi bir araya gelerek hayatta kalmaya ve etraflarını saran bu kaostan kurtulmaya çalışırlar. Hikâye,...
7.2 (15,676 Oy)

Alıntı:

Tanıtım:
Ölümcül bir hastalık tüm dünyayı esir alır ve ısırılan insanları zombilere çevirir. Japonya’daki Fujimi Lisesi’nde bir grup öğrenci ve bir okul hemşiresi bir araya gelerek hayatta kalmaya ve etraflarını saran bu kaostan kurtulmaya çalışırlar. Hikâye, ilk salgını atlatan öğrencilerden biri olan Takashi Komuro’nun etrafında şekillenir.

Softsub olarak anasayfada yüklü zaten.

Bu arada, fansub dediğime bakmayın. Karaoke yapılmadı. Grubun ilk anime serisi olduğundan, altyazı konusunda bilgili değiliz. 1. Bölümde bazı hatalarımız falan oldu. Her geçen bölüm daha gelişiceğimizi düşünüyorum. 1. Bölümde openingi de çevirmemiştik. İlerideki bölümlerde çeviriceğiz. Encode ve Karaoke'de yardım ediceklerede asla hayır demeyiz. Siteden bize ulaşabilirsiniz, şimdiden teşekkürler.

İletiTarih: 07 Temmuz 2010 15:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
Her ne kadar animelere daha yeni yeni giriş yapmış olsam da geçen seneden beri Naruto'nun çevrilmemiş bölümlerini çeviriyorum. Zamanla benim de altyazı çevirim gelişti, umarım siz de tüm sorunlarınızı giderirsiniz, ellerinize sağlık Saygılar

NOT: Sitenizdeki sadece altyazı indirme linkinin yönlendirmesinde bir porblem var. Bay Bay

İletiTarih: 07 Temmuz 2010 16:37
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
MakaveliNRFP

Özel mesaj gönder
MakaveliNRFP
Benim bildiğim Naruto'nun çevrilmeyen birtek ilk seride, yanlış hatırlamıyorsam 125 küsürden sonrasıydı. Oralar zaten "filler" olduğundan izlememen yararına. Direkt olarak Naruto: Shipudden'e atla ve izlemeye devam et.

İletiTarih: 08 Temmuz 2010 02:48
Pre Ariant
Eski Yönetici

İletiler: 2385

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Pre Ariant Eski Yönetici
Fansub adresi vermeniz, oradan da başka bir link vermeniz doğru değil.
Yardımda bulunmak isteyen size ÖM yolu ile ulaşabilir.

İletiTarih: 08 Temmuz 2010 03:03
JnRMnT

İletiler: 2144

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
JnRMnT
« MakaveliNRFP » yazdı:
Benim bildiğim Naruto'nun çevrilmeyen birtek ilk seride, yanlış hatırlamıyorsam 125 küsürden sonrasıydı. Oralar zaten "filler" olduğundan izlememen yararına. Direkt olarak Naruto: Shipudden'e atla ve izlemeye devam et.

İnan bana o bölümleri bile izlemek isteyen Naruto hayranları var Hıhı Ben onlar için çeviri yapıyorum.

İletiTarih: 08 Temmuz 2010 08:16
MakaveliNRFP

Özel mesaj gönder
MakaveliNRFP
2. Bölüm eklendi arkadaşlar. İnternetim kesikti bu nedenle geç verdik biraz. Fansub'una sitemizden ulaşabilirsiniz, keyifli izlemeler.

İletiTarih: 13 Temmuz 2010 14:50
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
İlk bölümü kardeşim izlerken denk geldim, fenaya benzemiyor ama ne kadar uzun olacak seri kestirmek güç, konu elbet bir yerde tıkanacaktır. Okulda zombilerin olduğu ve kafalarının sürekli parçalandığı bir anime ne kadar hoşuma gitsene, çok büyük bir seri olmasını beklemeyeyiz galiba.
Çevirilerinizde kolaylıklar dilerim.

İletiTarih: 16 Temmuz 2010 00:58
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film