Giriş Kayıt
The Blacklist (2013) - 4. Sezon
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
vk

İletiler: 37

Özel mesaj gönder
vk
 The Blacklist (2013) - 4. Sezon

resim

The Blacklist
2013
The Blacklist
Suç / Dram / Gizem43 dk

Yönetmen: Michael W. Watkins, Andrew McCarthy, Steven A. Adelson
Eski bir hükümet ajanı ve FBI'ın en çok aranan kaçaklarından biri Raymond “Red” Reddington, Washington, DC'deki FBI Karargahı'na gizemli bir şekilde teslim olur. Ardından FBI'a reddedemeyeceği bir teklif yapar ve tek şartının çaylak FBI ajanı Keen Elizabeth...
7.9 (281,296 Oy)

Alıntı:
Eski bir hükümet ajanı ve FBI'ın en çok aranan kaçaklarından biri Raymond “Red” Reddington, Washington, DC'deki FBI Karargahı'na gizemli bir şekilde teslim olur. Ardından FBI'a reddedemeyeceği bir teklif yapar ve tek şartının çaylak FBI ajanı Keen Elizabeth ile iş yapmak olduğunu söyler.

Bu dizinin bir başlığı yoktu. 4. sezonun 9. bölümünü çevirmiştim. 10. bölüme de başladım.
Satır sayıları uzun ve dili ağır olduğundan, benim gibi tecrübesiz bir çevirmeni biraz zorluyor açıkçası.
Çeviriyi almak isteyen olursa 11. bölümden başlayarak devam edebilir.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 19:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
HugeKC

İletiler: 47

Özel mesaj gönder
HugeKC
Ben devralabilirim. Benim dizimde yeni bitti, iyi olur.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 21:29
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
vk

Özel mesaj gönder
vk
« HugeKC » yazdı:
Ben devralabilirim. Benim dizimde yeni bitti, iyi olur.

Olur sayın HugeKC. 10. bölümde %15 e geldim. İsterseniz 11. bölümden başlayabilirsiniz. Yaklaşık aynı zamanlarda 2 bölüm birden yüklenmiş olur.

İletiTarih: 07 Şubat 2017 21:43
HugeKC

Özel mesaj gönder
HugeKC
« vk » yazdı:
Olur sayın HugeKC. 10. bölümde %15 e geldim. İsterseniz 11. bölümden başlayabilirsiniz. Yaklaşık aynı zamanlarda 2 bölüm birden yüklenmiş olur.

Tamamdır. Dizi kaliteli ama bir çevirmen alıp götürememiş. Cidden ağır geliyor demekki.

İletiTarih: 08 Şubat 2017 09:43
mnth

İletiler: 24

Özel mesaj gönder
mnth
Süper haber Punky

Teşekkürler HugeKC & vk

İletiTarih: 08 Şubat 2017 09:56
salto

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
salto
Teşekkürler her ikinizede.Darısı sahipsiz kalmış diğer dizilerin başına.

İletiTarih: 08 Şubat 2017 10:34
murti_34
Yorumbaz

İletiler: 84

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
« salto » yazdı:
Teşekkürler her ikinizede.Darısı sahipsiz kalmış diğer dizilerin başına.

Darısı sahipsiz kalmış dizilere derken" Hawaii.Five-0"a bir el atan olursa ne kadar çok mutlu olurum. Malum sitede son günlerde bir yoğunluk var belki çevirmen bir arkadaşa şu postu okurda hayrına şu güzel diziye el atar. 6 sezon keyifle izledik. 7. sezonu öksüz kaldı Sümüklü

İletiTarih: 08 Şubat 2017 13:36
starz_erhan

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
starz_erhan
« murti_34 » yazdı:
Darısı sahipsiz kalmış dizilere derken" Hawaii.Five-0"a bir el atan olursa ne kadar çok mutlu olurum. Malum sitede son günlerde bir yoğunluk var belki çevirmen bir arkadaşa şu postu okurda hayrına şu güzel diziye el atar. 6 sezon keyifle izledik. 7. sezonu öksüz kaldı Sümüklü

Kesinlikle sana katılıyorum kardeşim Hawaii.Five-0 gibi bir dizi çevirmensiz kaldı lütfen el atalım . Gülücük

İletiTarih: 08 Şubat 2017 14:13
HugeKC

Özel mesaj gönder
HugeKC
« murti_34 » yazdı:

Tamam öyleyse Hawaii Five-0 da bende eve geçince duyurusunu yapar, ilk çeviriyi de iki güne hazır ederim.

İletiTarih: 08 Şubat 2017 14:48
murti_34
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
« HugeKC » yazdı:
Tamam öyleyse Hawaii Five-0 da bende eve geçince duyurusunu yapar, ilk çeviriyi de iki güne hazır ederim.

Teşekkür ederim diziyi sahipsiz bırakmayacağın için Saygılar benimle birlikte inan bir çok kişi bu habere oldukça sevinmiştir Süperrrrrr

İletiTarih: 08 Şubat 2017 18:22
vk

Özel mesaj gönder
vk
10. bölümü yükledim. Sonraki bölümler için kolaylıklar dilerim sayın @HugeKC

Sürprizbozan: Göster

İletiTarih: 10 Şubat 2017 14:51
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Ellerine sağlık, sevgili vk. Saygılar

İletiTarih: 10 Şubat 2017 15:06
salto

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
salto
Çeviri için çok teşekkürler.

İletiTarih: 10 Şubat 2017 15:35
murti_34
Yorumbaz

Özel mesaj gönder
murti_34 Yorumbaz
Emeğinize sağlık slcn

İletiTarih: 10 Şubat 2017 16:43
adoni

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
adoni
Emeğinize sağlık inanın çok dua aldınız Hıhı

İletiTarih: 10 Şubat 2017 17:58
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 16 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film