Giriş Kayıt
The Disappointments Room (2016)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
 [Tamamlandı] The Disappointments Room (2016)

resim

The Disappointments Room
2016
The Disappointments Room
Dram / Korku / Gerilim85 dk

Yönetmen: D.J. Caruso
Bir ailenin kırsal alanda bulunan bir eve yerleşmesiyle başlayan gerilim dolu olaylara odaklanacak olan The Disappointments Room, drama ve korku filmi severlerin dikkatini çekecek gibi gözüküyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Disturbia, I’m Number Four ve Eagle...
3.9 (10,458 Oy)

Alıntı:
Bir ailenin kırsal alanda bulunan bir eve yerleşmesiyle başlayan gerilim dolu olaylara odaklanacak olan The Disappointments Room, drama ve korku filmi severlerin dikkatini çekecek gibi gözüküyor. Filmin yönetmenlik koltuğunda Disturbia, I’m Number Four ve Eagle Eye gibi filmlerle adını duyuran D.J. Caruso oturuyor. The Disappointments Room'un senaryosuysa Wetworth Miller tarafından kaleme alındı. Filmde Kate Beckinsale, Lucas Till ve Gerald McRaney gibi oyuncular rol alıyor.

Filmin çevirisini The Disappointments Room 2016.HC.HDRip.XviD.AC3-EVO sürümü üzerinden yapıyorum. Kısa zamanda görüşmek üzere... Bay Bay

resim

Filmin çevirisi tamamlanmıştır. Sitedeki kaynak İngilizce altyazıda yaklaşık 7 dakikalık fazla bir bölüm var. Şu anki tüm HDRip sürümlerde o kısımlar mevcut değil. Büyük ihtimal gelecek olan Bluray sürümler 7 dakika fazla olacaktır. O sürümler geldiğinde fazla olan kısmı da çevirip yükleyeceğim. Bluray sürümler çıktığında, ya da fazla sahneye sahip sürüm gözünüze takıldığında beni bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar. Hepinize iyi seyirler dilerim. Saygılar

İletiTarih: 23 Aralık 2016 00:33
En son kurt_thewolf tarafından 24 Aralık 2016 02:02 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 3324

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
Kolay gelsin Gülücük Saygılar :=)

İletiTarih: 23 Aralık 2016 00:55
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar Dilerim .. Saygılar

İletiTarih: 23 Aralık 2016 03:30
52 Hertz

İletiler: 556

facebook twitter Özel mesaj gönder
52 Hertz
Kolay gelsin. Gülücük

İletiTarih: 23 Aralık 2016 22:07
kurt_thewolf

kurt_thewolf
resim

Filmin çevirisi tamamlanmıştır. Sitedeki kaynak İngilizce altyazıda yaklaşık 7 dakikalık fazla bir bölüm var. Şu anki tüm HDRip sürümlerde o kısımlar mevcut değil. Büyük ihtimal gelecek olan Bluray sürümler 7 dakika fazla olacaktır. O sürümler geldiğinde fazla olan kısmı da çevirip yükleyeceğim. Bluray sürümler çıktığında, ya da fazla sahneye sahip sürüm gözünüze takıldığında beni bilgilendirirseniz sevinirim arkadaşlar. Hepinize iyi seyirler dilerim. Saygılar

İletiTarih: 24 Aralık 2016 02:02
52 Hertz

İletiler: 556

facebook twitter Özel mesaj gönder
52 Hertz
Ellerine sağlık Gülücük

İletiTarih: 24 Aralık 2016 14:57
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Teşekkürler . Ellerinize Sağlık..

İletiTarih: 24 Aralık 2016 16:17
Yağızhan Helvacı

İletiler: 495

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Yağızhan Helvacı
Eline sağlık abi Saygılar

İletiTarih: 24 Aralık 2016 16:24
kurt_thewolf

kurt_thewolf
Filmin iki farklı sürümü mevcut. Biri 85 dk, diğeri 92 dk. İlk çeviriyi şu an video kaynaklarında filmin 85 dk olan sürümü mevcut olduğu için bu sürümlere uygun şekilde yapmıştım. Bir şekilde 92 dk lık sürümü buldum ve eksik kalan 7 dakikalık kısmı da çevirdim. Ancak bu sürüm bildiğim kadarı ile bilinen herhangi bir dosya paylaşım sitesinde bulunmuyor. Nereden bulduğumu ben bile unuttum. yakaladım Herkese tekrardan iyi seyirler dilerim. Saygılar

İletiTarih: 25 Aralık 2016 23:34
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
O sürümü de siz paylaşın da insanlar zorluk çekmesin sevgili kurt_thewolf yakaladım
Ellerine sağlık bu arada. Saygılar

İletiTarih: 25 Aralık 2016 23:42
kurt_thewolf

kurt_thewolf
Yabancı bir online izleme sitesiydi, video download helper ile indirdim. Ama siteyi bilmiyorum. İşim bittikten sonra arkama bakmıyorum maalesef. yakaladım

İletiTarih: 25 Aralık 2016 23:45
nest11

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
nest11
Ellerinize sağlık...

İletiTarih: 28 Aralık 2016 21:46
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film