Giriş Kayıt
X-Men Origins: Wolverine
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Nocty

İletiler: 656

Özel mesaj gönder
Nocty

resim

2009
Aksiyon / Macera / Bilim-Kurgu107 dk

Yönetmen: Gavin Hood
Bir zaman bir yerde yapılan bir seçim, koca bir ömrün akışını bambaşka bir yere sürükleyebilir. James Logan babasını öldürünce arkadaşı Victor Creed ile birlikte kaçmaya karar verir. William Stryker onları bulduğunda bir teklif getirir. Mutantlardan...
6.5 (533,649 Oy)

İletiTarih: 02 Mart 2009 10:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
fuhrer

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
fuhrer
walla american aksiyon fantastik filmlerin klasiği oldu konu bulamayınca başa dönmek ...
ama wolverine bambaşka yaa yinede izliycez bakalım ...
paylaşım için sağol kardeş Ama bennn

İletiTarih: 05 Nisan 2009 17:48
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
tripolis
Emektar

İletiler: 206

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
tripolis Emektar
bambaşka Hıhı
ama sinemada izleyin derim Punky
ya da dvd beklemek lazım diye düşünüyorum Saygılar

İletiTarih: 06 Nisan 2009 23:24
furiousthing
Eski Yönetici

İletiler: 1456

Özel mesaj gönder
furiousthing Eski Yönetici
« tripolis » yazdı:
bambaşka Hıhı
ama sinemada izleyin derim Punky
ya da dvd beklemek lazım diye düşünüyorum Saygılar

dostum sana kesinlikle katılıyorum bu filmi sinemada
izlemenin tadını vermez hiçbir şey... Punky

İletiTarih: 29 Nisan 2009 18:38
harry777

İletiler: 243

twitter Özel mesaj gönder
harry777
Film beklentilerimi karşılamadı.Çok fazla dağınık bir hikayesi var.Ne olduğunu anlamadan da filmin finali geliyor.Tavsiye etmiyorum.

İletiTarih: 12 Eylül 2009 16:59
buk@

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
buk@
X MEN serisini severek izlenişimdir hep bu filmde öyleydi beğendim paylaşım için teşekkürler

İletiTarih: 02 Aralık 2009 18:49
asthmasato

İletiler: 10

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
asthmasato
« harry777 » yazdı:
Film beklentilerimi karşılamadı.Çok fazla dağınık bir hikayesi var.Ne olduğunu anlamadan da filmin finali geliyor.Tavsiye etmiyorum.

X-men i sadece filmlerde izlersek bazı şeyleri anlamamak mümkün. Normal de X-men filmlerinde senaryo ve filmin yönetilme şekli gayet açık ve net. Gizem tarzı filmlerde olduğu gibi film içinde daldan dala atlamıyor.

İletiTarih: 19 Eylül 2011 15:33
darkocu

İletiler: 17

Özel mesaj gönder
darkocu
ben bu filmi yaklaşık 1 yıl önce izledim. ama filmin sonunda bir sürü çekim ve efekt hataları vardı . konu güzeldi ama filmin sonundaki hatalar beni etkiledi.
zaten x-men origins: wolverine sinemaya çizgi raomandan aktarılmıştır.
X-men fanatiklerine tavsiye ederim önceki x-men filmlerinden çok daha güzeldi.

İletiTarih: 09 Ekim 2011 15:24
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 8 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film