Giriş Kayıt
The Prisoner (2009 Mini-Series)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
 [Tanıtım] The Prisoner (2009 Mini-Series)

resim

The Prisoner
2009
The Prisoner
Dram / Bilim-Kurgu / Gerilim360 dk

Yönetmen: Nick Hurran
1960'ların aynı adlı kült dizisinin yeniden çevrimi olan yapım bu sefer odak noktasına soğuk savaş döneminin diktatörlerini değil bizzat "kapitalizmi" alıyor. "Köy içimizdedir." Michael, bir gün gözlerini bir çölde açar. Hiçbir...
6.1 (7,996 Oy)

Bu yıl kasım ayında vizyona girecek olan dizimiz, kendisine "6" denilen kahramanımızın kendini bir çöl ortasında bulmasıyla başlayacak. Köy diye tabir edilen yere geldiği zaman aslında bunların hepsinin yapay olduğunu anlayacak. Ama ne yazık ki bu yapaylığın farkında olan tek kişinin kendisi olduğunu öğrenmesiyle, buradan kaçmaya çalışması bir olacaktır.
Konusu senaryosu ve oyuncularıyla bizi ekrana kilitleyecek bir dizi olmasını umuyorum.

Dizinin ilk fragmanını buradan izleyebilirsiniz.

Başlık düzenlendi. Furiousthing

İletiTarih: 21 Eylül 2009 11:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Computer
Eski Yönetici

İletiler: 2648

facebook Özel mesaj gönder
Computer Eski Yönetici
Amanın yayınlanmasını en çok beklediğim dizi Hehehehe çıksa da izlesek diyorum artık.
Ian McKellen, James Caviezel gibi iki iyi oyuncu var bu da beklememi sabırsızlaştırıyor.

İletiTarih: 27 Eylül 2009 13:33
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
cabriolet1981

İletiler: 118

Özel mesaj gönder
cabriolet1981
Bu dedeyi X-men'deki Prof. Xavier'e benzettim bir anda..

İletiTarih: 08 Ekim 2009 22:24
Computer
Eski Yönetici

Computer Eski Yönetici
Ne yazık ki Prof. Xavier değil ,ama X-men filmin'den " Eric Lensherr / Magneto"
Film doğru ama isim yanlış. Hehehehe Çok Mutlu Saygılar

İletiTarih: 09 Ekim 2009 10:30
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
Benim de beklediğim bir dizi..İlk bölümü 15-11-2009' da yayınlanacakmış.

İletiTarih: 09 Kasım 2009 21:18
BeyZade111

İletiler: 14

Özel mesaj gönder
BeyZade111
Bu dizi LOST u geçebilir arkadaşlar.1967 versiyonu muhteşemmiş.Bununda iyi olacağına hiç şüphem yok.Çevirecek arkadaşa minnettarım. Bay Bay

İletiTarih: 18 Kasım 2009 03:02
Computer
Eski Yönetici

Computer Eski Yönetici
The Prisoner (2009) Zannedersem mini dizi dün akşam yayınlanan 2 bölümle birlikte sona erdi....
Toplam 6 bölüm her gün ikişer bölüm yayınlandı 3 gün boyunca. Saygılar Saygılar Saygılar

İletiTarih: 18 Kasım 2009 09:09
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
« mujdat6 » yazdı:
Toplam 6 bölüm her gün ikişer bölüm yayınlandı 3 gün boyunca.

Peki öneriyor musun sevgili mujdat6

İletiTarih: 18 Kasım 2009 17:29
Computer
Eski Yönetici

Computer Eski Yönetici
« bykush » yazdı:
« mujdat6 » yazdı:
Toplam 6 bölüm her gün ikişer bölüm yayınlandı 3 gün boyunca.

Peki öneriyor musun sevgili mujdat6

sevgili "bykush" izlemediğim için ne desem yalan olur. İzleyeyim size öm yoluyla dönerim tabi sizde isterseniz.

İletiTarih: 18 Kasım 2009 18:14
OLDSMAN

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
OLDSMAN
İzleyen arkadaş var mı acaba ?? nasıl bir dizi

Saygılar

İletiTarih: 19 Kasım 2009 02:54
Marvel
Eski Yönetici

İletiler: 4436

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Marvel Eski Yönetici
İlk bölümü izledim. Farklı bir konusu var. Daha önce aynı adla yine yayınlanmış dizi. Yayınlandığı dönemde de klasikler arasında yer almış. Şİmdi de yeniden uyarlama yapılmış. Topu topu 6 bölüm zaten izlemeyi düşünüyorum.

İletiTarih: 19 Kasım 2009 10:09
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
İlk 4 bölümü arka arkaya izledim..Birazdan 5' e geçeceğim...Bence harika..! Bu tarzdan hoşlananların beğenmemesi imkansız gibi geliyor bana.Kesinlikle tavsiye ederim.

İletiTarih: 22 Kasım 2009 16:18
Computer
Eski Yönetici

Computer Eski Yönetici
İlk bölümünü izledim gayet güzeldi ama kalan 5 bölümüde izlemeden bir şey demem yanlış olur her halde. Saygılar

İletiTarih: 01 Aralık 2009 17:59
pelon

İletiler: 103

Özel mesaj gönder
pelon
Güzel bir mini dizi özellikle ilk 2 bölüm çok güzeldi eğer benim gibi 2 günde izlerseniz son bölüme doğru dizi sıkabilir.

İletiTarih: 01 Aralık 2009 18:59
mrb1987

İletiler: 95

Özel mesaj gönder
mrb1987
diziyi az önce bitirdim ilk bölüm çok şey vaat ediyor ama ilerledikçe sıkılmaya başlıyorsun belki uzun olsaydı biraz daha iyi olabilirdi.Kısaca ben beğenmedim..

İletiTarih: 07 Aralık 2009 01:08
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 21 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film