Giriş Kayıt
When I See You Again (2015) -Tw-
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 23 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
purpledream

İletiler: 19

Özel mesaj gönder
purpledream
 When I See You Again (2015) -Tw-

resim

Künye:

Kanal: SETTV & TTV HD

Yayın Tarihi: 31 Mayıs 2015

Bölüm Sayısı: 20

Tür: Romantik Komedi

Dil: Çince

Ülke: Tayvan

------------

Oyuncular:

Jasper Liu

Mandy (Man) We

Jet Chao

Ivy Shao

Konusu:

Kariyerinin ve yakışıklılığının zirvesindeki Xia You Qian (Jasper Liu), herkesin sevdiği ve rakiplerinin bile saygı duyduğu biridir. En önemlisi, You Qian, ilk izlenime oldukça dikkat eden biridir, keskin gözlem yeteneği, insanlara dair zekice sonuçlara varmasını sağlar. Fakat bu durum, 10 yıl önce neredeyse ölümüne sebep olan An Xi (Mandy Wei) ile tekrar karşılaşmasıyla sonuçlanır. You Qian önyargılarını geride bırakıp, An Xi'ye 2.bir şans verebilecek midir ?

Diziyi ben çevireceğim. Şimdiden keyifli seyirler dilerim Gülücük

İletiTarih: 28 Haziran 2015 01:44
En son purpledream tarafından 28 Haziran 2015 23:46 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Kolaylıklar dilerim purpledream Hıhı

İletiTarih: 28 Haziran 2015 02:03
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 28 Haziran 2015 02:49
hasangdr

İletiler: 1864

twitter Özel mesaj gönder
hasangdr
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 28 Haziran 2015 04:29
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Kolaylıklar dilerim

İletiTarih: 28 Haziran 2015 05:35
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz

İletiler: 5023

Özel mesaj gönder
Revengeance
Amerikan Sineması
Yorumbaz
Kolay gelsin

İletiTarih: 28 Haziran 2015 12:44
purpledream

Özel mesaj gönder
purpledream
@yaren_im22 , @Splash , @hasangdr , @archraist , @NormEnder teşekkür ederim Gülücük

İletiTarih: 28 Haziran 2015 14:09
zeyra88

İletiler: 457

facebook twitter Özel mesaj gönder
zeyra88
Kolay gelsin purple Saygılar

İletiTarih: 28 Haziran 2015 19:48
purpledream

Özel mesaj gönder
purpledream
« zeyra88 » yazdı:
Kolay gelsin purple Saygılar
Teşekkür ederim Joker adminim Gülücük 1.Bölüm çevirisi bitti ama ekleyebileceğim konu açılmadı henüz :/

İletiTarih: 28 Haziran 2015 23:18
kurt_thewolf

İletiler: 9499

kurt_thewolf
When I See You Again
2015
When I See You Again
Romantik / Komedi

Kariyerinin ve yakışıklılığının zirvesindeki Xia You Qian (Jasper Liu), herkesin sevdiği ve rakiplerinin bile saygı duyduğu biridir. En önemlisi, You Qian, ilk izlenime oldukça dikkat eden biridir, keskin gözlem yeteneği, insanlara dair zekice sonuçlara varmasını...

Kolaylıklar dilerim, sevgili purpledream. Gülücük

İletiTarih: 28 Haziran 2015 23:26
purpledream

Özel mesaj gönder
purpledream
« kurt_thewolf » yazdı:
When I See You Again
2015
When I See You Again
Romantik / Komedi

Kariyerinin ve yakışıklılığının zirvesindeki Xia You Qian (Jasper Liu), herkesin sevdiği ve rakiplerinin bile saygı duyduğu biridir. En önemlisi, You Qian, ilk izlenime oldukça dikkat eden biridir, keskin gözlem yeteneği, insanlara dair zekice sonuçlara varmasını...

Kolaylıklar dilerim, sevgili purpledream. Gülücük
Teşekkür ederim Utandı

İletiTarih: 28 Haziran 2015 23:43
purpledream

Özel mesaj gönder
purpledream
1.Bölüm altyazısını ekledim Heyoo

Keyifli seyirler dilerim.

Bir de ricam olacak, onu nereye yazabilirim bilemedim, değerlendirmeyi yapan sorumlularımız bana yaptığım hataları mesaj atabilirler mi? Baya bir inceleyip attım ama malum oldukça acemiyim sanırım atladığım şeyler olmuş. Onları bana açıklarsanız, bir dahakinde daha çok dikkat etmeye çalışırım. Utandı

İletiTarih: 29 Haziran 2015 03:08
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Ellerine sağlık. Saygılar

İletiTarih: 29 Haziran 2015 03:14
purpledream

Özel mesaj gönder
purpledream
« yaren_im22 » yazdı:
Ellerine sağlık. Saygılar
Teşekkür ederim Çok Seviyor

İletiTarih: 29 Haziran 2015 03:27
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

Splash Müdavim
Elinize sağlık. Gülücük

« purpledream » yazdı:

Bir de ricam olacak, onu nereye yazabilirim bilemedim, değerlendirmeyi yapan sorumlularımız bana yaptığım hataları mesaj atabilirler mi? Baya bir inceleyip attım ama malum oldukça acemiyim sanırım atladığım şeyler olmuş. Onları bana açıklarsanız, bir dahakinde daha çok dikkat etmeye çalışırım. Utandı

Buradaki "AKG" arkadaşlarımıza danışabilirsin bu konuda. Saygılar

@purpledream
İletiTarih: 29 Haziran 2015 08:50
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 23 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film