Giriş Kayıt
Slow Video (2014)
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Nehirin~ kurdele
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 766

facebook twitter Özel mesaj gönder
Nehirin~
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
 [İptal] Slow Video (2014)
Lânet mi Yoksa Nimet mi...

resim

Künyesi:

•İsmi: Slow Video
•Latin Harfleriyle: Seullowoo Bidio
•Hangul: 슬로우 비디오
•Yönetmen: Kim Young-Tak
•Senaryo: Kim Young-Tak
•Yayım Tarihi: 2 Ekim 2014
•Süre: 106 dakika
•Tür: Dram, romantik.
•Yayımcı Şirket: 20th Century Fox
•Dil: Korece
•Ülke: Güney Kore

resim

Konusu:
Her şeyi ağır çekimde gören bir adam olan Yeo Jang-Boo'nun hikâyesi.
Yeo Jang-Boo'nun (Cha Tae-Hyun) olağanüstü bir keskinliğe sahip görme yeteneği vardır. Sıradan insanların göremeyeceği şeyleri görebilmektedir. Küçük bir çocukken insanların ona gülmesi yüzünden eve kapanarak 20 yılını televizyon dizileri izleyerek geçirir.
Nihayet Yeo Jang-Boo dış dünyaya çıkarak bir Güney Kore gizli kamera kontrol merkezinde çalışmaya başlar.

Oyuncular:

resim

Filmin çevirisi İngilizce kaynak altyazı çıktığında tarafımdan yapılacaktır Gülücük
Şimdiden herkese keyifli seyirler Saygılar

Nehirin yakaladım

resim
Slow Video
2014
Slow Video
Komedi / Dram / Romantik106 dk

Yönetmen: Young-Tak Kim
Her şeyi ağır çekimde gören bir adam olan Yeo Jang-Boo'nun hikâyesi. Yeo Jang-Boo'nun (Cha Tae-Hyun) olağanüstü bir keskinliğe sahip görme yeteneği vardır. Sıradan insanların göremeyeceği şeyleri görebilmektedir. Küçük bir çocukken insanların ona...
6.3 (726 Oy)

İletiTarih: 03 Kasım 2014 04:44
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz

İletiler: 2538

Özel mesaj gönder
Mawashi
Bruce Lee Sineması
Yorumbaz
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 03 Kasım 2014 12:15
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 03 Kasım 2014 14:04
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 1947

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
SonNefesim
Uzak Doğu Sineması
Güvenilir Yükleyici
Kolay gelsin.

İletiTarih: 03 Kasım 2014 14:07
mbugracelik

İletiler: 682

twitter Özel mesaj gönder
mbugracelik
Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 03 Kasım 2014 14:35
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Kolaylıklar dilerim, sevgili Nehirin. Saygılar

İletiTarih: 03 Kasım 2014 20:48
Nehirin~ kurdele
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 766

Nehirin~
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
Arkadaşlar filmin çevirisini epey kolayladım ama mevcut kaynak altyazı gerçekten çok kötü Neutral
Muhteşem Korece'm (!) ile anlayabildiğim kadar kaynakla da birleştirerek çevirdim ama doğrusunu söylemek gerekirse bu hâliyle yüklemek içime sinmiyor d'oh! Kısa bir süre iyi bir kaynak beklemeye karar verdim. Hiç değilse Nisan'a kadar falan. Anlayış göstereceğinizi umuyor ve teşekkür ediyorum Saygılar canııııımmmmm

İletiTarih: 19 Mart 2015 18:32
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
« Nehirin » yazdı:
Arkadaşlar filmin çevirisini epey kolayladım ama mevcut kaynak altyazı gerçekten çok kötü Neutral
Muhteşem Korece'm (!) ile anlayabildiğim kadar kaynakla da birleştirerek çevirdim ama doğrusunu söylemek gerekirse bu hâliyle yüklemek içime sinmiyor d'oh! Kısa bir süre iyi bir kaynak beklemeye karar verdim. Hiç değilse Nisan'a kadar falan. Anlayış göstereceğinizi umuyor ve teşekkür ediyorum Saygılar canııııımmmmm

İtiraz etmek mümkün mü ki acaba? Ama bennn yakaladım

İletiTarih: 19 Mart 2015 20:00
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Geç olsun da güç olmasın. Gülücük

İletiTarih: 19 Mart 2015 22:53
LeonardoDaVinci

İletiler: 2180

Özel mesaj gönder
LeonardoDaVinci
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 20 Mart 2015 19:33
OZAN22

İletiler: 1414

OZAN22
Kolaylıklar dilerim. Gülücük

İletiTarih: 20 Mart 2015 23:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Bu konu kilitlenmiştir; cevap yazamaz, iletileri değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film