Giriş Kayıt
BBC - Animal House (2011)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
SKurthan

İletiler: 83

Özel mesaj gönder
SKurthan
 [Tamamlandı] BBC - Animal House (2011)
MVGroup [HDTV] sürümü üzerinden

BBC
"The Natural World"
Animal House
2011

resim

BBC "The Natural World" 2011 yılı serisinden bir belgesel. David Attenborough' un sunumu ile bir çok hayvanın yuvasına eğlenceli bir ziyaret.

Küçük bir aileyi barındıran bir yuvadan, 12 milyon bireylik mega şehirlere kadar her türlü gereksinimi karşılayacak yuvalar. Evlerini yapmak için hiçbir fedakarlıktan kaçınmıyorlar. Yaşadıkları yerdeki her malzemeyi ustaca kullanıyorlar, hatta bazen kendi bedenlerini bile kullanıyorlar. hahahahaha

Hayvanların bu kadar iyi tasarlanmış yuvalar inşa edebilecekleri çoğumuzun aklına gelmez. Girişler, kaçış noktaları, kilerler, havalandırma tesisatı, yavrular için bakım odaları, tuvaletler, sel suları için giderler, ısı kontrol düzenekleri ve hatta özel tarlalar... David Attenborough' un dediği gibi "Her emlakçının rüyası". Hıhı

Bu belgeseli gözden kaçırmışım. İlk defa seyrettim, çok hoşuma gitti. Doğal yaşam meraklılarına tavsiye ederim.

Belgeselin sonundaki şarkı SKylar Grey - Coming home, Pt. II

I'm coming home, I'm coming home...
Tell the world I'm coming home...
Let the rain wash away...
All the pain of yesterday.
I know my kingdom awaits...
And they've forgiven my mistakes...
I'm coming home, I'm coming home...
Tell the world I'm coming.

Çeviriyi MVGroup [HDTV] sürümü üzerinden yaptım.

İYİ SEYİRLER

İletiTarih: 08 Ekim 2014 04:27
En son SKurthan tarafından 12 Ekim 2014 00:43 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Elinize sağlık. Saygılar Hocam David Attenborough"un sunuculuğunu üstlendiği bütün belgeselleri çevirin bence. Dipnot: Bizimki hariç. yakaladım Daha fazla vaktim olsa da belgesellere ben de rahatça el atsam. Sümüklü

İletiTarih: 08 Ekim 2014 09:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
OZAN22

İletiler: 1414

facebook twitter Özel mesaj gönder
OZAN22
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 08 Ekim 2014 11:17
Wow!Signal

İletiler: 2779

Özel mesaj gönder
Wow!Signal
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 08 Ekim 2014 11:49
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18370

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 08 Ekim 2014 12:40
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Splash Müdavim
Ellerinize sağlık. Saygılar

İletiTarih: 08 Ekim 2014 12:45
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film