Giriş Kayıt
Modern Farmer (2014) -Skr-
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 104 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sonraki »
Yazar Mesaj
homosapiens

İletiler: 389

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
homosapiens
 [Çeviri] Modern Farmer (2014) -Skr-

resim

Afişlerin Devamı

Sürprizbozan: Göster

İsmi: Modern Farmer
Romanization: Modeonpameo
Yönetmen: Oh Jin-Seok
Bölüm sayısı: 20
Yayın Tarihi: 11 Ekim 2014
Yayın Gün ve Saati: Cumartesi- Pazar 20.40

Oyuncular

Konu

"Excellent Souls" adında bir grup vardır. Grup Lee Min-Ki (Lee Hong-Ki), Kang Hyeok (Park Min-Woo), Yoo Han-Cheol (Lee Si-Un) ve Han Ki-Joon (Kwak Dong-Yeon)'dan oluşmaktadır. Grup taşraya taşınmaya karar verir. Dizi oradaki hayalleri, aşkları ve arkadaşlıkları üzerine kuruludur.

Oyuncu Teaserları

Diziyi zeyra88'le birlikte çevireceğiz pamuk aşkına. Kalbimiz teklemeden bitmesi dileğiyle Çok Seviyor Çok Seviyor

İletiTarih: 20 Eylül 2014 20:46
En son homosapiens tarafından 20 Eylül 2014 21:15 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 3324

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
Homoşum ve zeyra hatun çok çok kolay gelsin kuzucuklarım Çok Seviyor Saygılar :=)

İletiTarih: 20 Eylül 2014 21:00
En son juliet tarafından 20 Eylül 2014 21:12 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18376

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 20 Eylül 2014 21:03
nutellabrain

İletiler: 2266

Özel mesaj gönder
nutellabrain
Kolay gelsin beybiler. Heyoo

İletiTarih: 20 Eylül 2014 22:33
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
Kolay gelsin. Lee Hong Ki ilginç yapımlarda başrollerle karşımıza çıkmaya başladı. Hadi bakalım nasıl olacak bu sefer. Paradise Ranch Shut Up: Flower Boy Band karışımı bir şey gibi sanki. Neden Paradise Ranch'i hatırlattı bana anlamadım gerçi. hahahahaha

İletiTarih: 20 Eylül 2014 23:44
homosapiens

homosapiens
« yaren_im22 » yazdı:
Kolay gelsin. Lee Hong Ki ilginç yapımlarda başrollerle karşımıza çıkmaya başladı. Hadi bakalım nasıl olacak bu sefer. Paradise Ranch Shut Up: Flower Boy Band karışımı bir şey gibi sanki. Neden Paradise Ranch'i hatırlattı bana anlamadım gerçi. hahahahaha

Paradise Ranch bilmiyorum Sümüklü Ama Flower Boy Band havası var, ağğhhh bir de oktav üstüne oktav atlayan sesiyle şarkılar söyleyecek sahnede, yüzü çamurlu falan Öpücük Ben bu pamuktan mevsimlik kazak örer, 365 gün giyerim. Utandı

Julietim, nutim çok tenks. Enişteyi görünce kan çekti tabii hahahahaha Quaresmania teşekkürler. Çok Seviyor

İletiTarih: 20 Eylül 2014 23:48
Themis

İletiler: 3967

Özel mesaj gönder
Themis
« homosapiens » yazdı:
Paradise Ranch bilmiyorum Sümüklü Ama Flower Boy Band havası var, ağğhhh bir de oktav üstüne oktav atlayan sesiyle şarkılar söyleyecek sahnede, yüzü çamurlu falan Öpücük Ben bu pamuktan mevsimlik kazak örer, 365 gün giyerim. Utandı

Tam da mevsimi de gelmişken hazır. Paradise Ranch çok eğlenceli bir dizi nasıl izlemezsin çiftlikli falan. Yani ben zevk alarak izlemiştim o dönemlerde romantik komedi dışına çıktığım ilk Kore dizisidir kendisi ki oyuncular da zaten yeterli DBSK Chang-min başrol Sang-wook Joo 2. erkek, Yeon-hee Lee başrol kadın. hahahahaha

İletiTarih: 20 Eylül 2014 23:51
homosapiens

homosapiens
« yaren_im22 » yazdı:
Tam da mevsimi de gelmişken hazır. Paradise Ranch çok eğlenceli bir dizi nasıl izlemezsin çiftlikli falan. Yani ben zevk alarak izlemiştim o dönemlerde romantik komedi dışına çıktığım ilk Kore dizisidir kendisi ki oyuncular da zaten yeterli DBSK Chang-min başrol Sang-wook Joo 2. erkek, Yeon-hee Lee başrol kadın. hahahahaha

Ay çok duydum da bunlar sektörü sıkı tutuyorlar vakit kalmıyor biliin hahahahaha Ona bakayım bir ara oyuncular da hani Utandı

İletiTarih: 20 Eylül 2014 23:58
OZAN22

İletiler: 1414

facebook twitter Özel mesaj gönder
OZAN22
Kolay gelsin. Gülücük

İletiTarih: 21 Eylül 2014 00:13
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Çevirilerinizde kolaylıklar dilerim arkadaşlar. Gülücük

İletiTarih: 21 Eylül 2014 17:03
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

Splash Müdavim
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 21 Eylül 2014 17:06
hasangdr

İletiler: 1864

twitter Özel mesaj gönder
hasangdr
İkinize de kolaylıklar dilerim. Gülücük

İletiTarih: 22 Eylül 2014 12:46
seungrizm

İletiler: 674

Özel mesaj gönder
seungrizm
Zeyracan ve homoş şimdiden kolaylıklar dilerim. Çok Seviyor Heyoo

Not: Özellikle homoş ışık hızında isterim çevirileri. Punky Yoksa giderim bak. hahahahaha Bay Bay

İletiTarih: 26 Eylül 2014 12:48
homosapiens

homosapiens
resim

1. bölüm sisteme yüklenmiştir. Pamuklu seyirler dilerim. Çok Seviyor

@seungrizm; sıkıysa git, giyotinim ve ben misafirperverliğimizi sergilemek isteriz fufufu Öpücük

İletiTarih: 20 Ekim 2014 02:21
Splash
Müdavim

İletiler: 5892

Splash Müdavim
Ellerine sağlık. Sevgili homosapiens Saygılar

İletiTarih: 20 Ekim 2014 02:30
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 104 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film