Giriş Kayıt

Buffy Hayranları İçin Güzel Haberler

1. Haberler
  2. Dizi
Quaresmania - 22 Ağustos 2014 13:54

1155 

resim

Ben ve benim gibi yüzlerce Buffy The Vampire Slayer fanı için çok nadir de olsa arada güzel haberler geliyor. Yıllardır dedikodusu dönen ama hala somut bir kanıt göremediğimiz Buffy Remake Movie’den umudumuzu kestiğimiz bu günlerde beni mutlu eden iki ufak haber geldi.

Bunlardan ilki eski popüler dizileri tekrardan ve seri şekilde yayınlamasıyla bilinen Amerikan Pivot kanalından geldi. Kanal Buffy’i ilk bölümden itibaren HD olarak yayınlayacağını duyurdu. Bildiğiniz üzere Buffy’nin çekildiği dönemde henüz HD yayın mümkün değildi , bu yüzden hayranları uzun süredir Box Set olarak yüksek kaliteli Buffy bekliyordu ama böyle bir girişim hiç olmamıştı. Doğal olarak bu haberi gören ve diziyi HD olarak izlemeyi bekleyen hayranların aklında hemen bir soru işareti oluştu : Acaba Blu-Ray Box Set için de bir umut var mı? HD olarak yayınlanan ilk promo ve kanalın dizi için yayınladığı takvimi inceleyebilirsiniz. Açıkcası ben görüntüyü gayet güzel buldum ve 7 sezonu en baştan izlememek için hiçbir neden göremiyorum.

İkinci güzel haberim ise daha çok ‘action figure‘ sevenler için. Meşhur figür markası Funko Pop , bu yılki Comic Con’da büyük bir sürpriz yaparak Buffy karakterini figürize ettiklerini açıkladı.Yedi adet figür eylülde satışa sunulacak ama sınırlı sayıda olacaklar , bu yüzden isteyenler takipte kalmalı. Ülkemizde D&R bu markanın figürlerini satıyor ancak sınırlı sayıda çıkacak olan bu seri için uğraşırlar mı bilemiyorum. O yüzden almak isteyenler ebay üzerinden takipte olmalı.

Buffy the Vampire Slayer
1997
Buffy the Vampire Slayer
Aksiyon / Dram / Fantastik44 dk

Yönetmen: Joss Whedon, James A. Contner, David Solomon
Buffy, görünüşte annesiyle birlikte Sunnydale'e taşınan ve burada yeni okulu Sunnydale High'a alışmaya çalışan sıradan bir genç kızdır. Buffy'nin kısa zamanda bu küçük kasabaya alışmasını kolaylaştıran şey, yöre halkının sıcak karşılamasından...
8.3 (160,820 Oy)

Kaynak: birdizihaber

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film