Giriş Kayıt

White Bird In A Blizzard’ın Yeni Fragmanı Yayınlandı

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 21 Ağustos 2014 22:23

1772 

resim

Başrolünde Shailene Woodley’nin yer aldığı; Nowhere, Kaboom ve Mysterious Skin filmleriyle tanıdığımız Gregg Arakis’in son filmi White Bird in a Blizzard’ın yeni fragmanı yayınlandı.

Gregg Arakis‘in Kaboom filminden sonra merakla beklenen filmi White Bird in a Blizzard görücüye çıktı. Başrolünde yer alan Shailene Woodley, Huffington Post gazetesine verdiği demeçte şunları söylüyor: ” İnsanlar onu sevebilirler de sevmeyebilirler de. Fakat ben Gregg Arakis‘in en büyük fanlarından biriyim. Gizemli ve tüyle ürpertici Mysterious Skin‘i gördüğümden beri hep onunla çalışmak istemiştim.”

Shailene Woodley‘e eşlik edecek oyuncular arasında Eva Green, Christopher Meloni, Gabourey Sidibe ve Shiloh Fernandez yer alıyor. Laura Kasischke‘nin romanından uyarlanan filmin, bu Ocak Ayında Sundance Film Festivali‘nde prömiyeri yapılmıştı.

Film, 17 yaşında ve ailesiyle yaşayan bir genç kızın, iz bırakmadan kaybolan annesinden sonra yaşadığı seks deneyimleri ve daha fazlasına odaklanıyor.

5 Eylül’de VOD (Video on Demand) üzerinden izlenebilecek olan filmin Amerika’daki gösterim tarihi 24 Ekim.

White Bird in a Blizzard
2014
White Bird in a Blizzard
Dram / Gizem / Gerilim91 dk

Yönetmen: Gregg Araki
Kat Connors (Woodley) on altı yaşına gelmektedir. Fiziksel olarak olgun ve cinsel açıdan gelişmektedir. Annesi Eve (Eva Green) ise kendisini hafifçe dünyadan soyutlamaktadır. Eve ailenin dışına adım atınca, Katrina kendi kendine kalmış hisseder, benzersiz...
6.4 (30,082 Oy)

Kaynak: FilmLoverss

Yorumunuz

Forumdan Benzer Başlıklar

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film