Giriş Kayıt

Clint Eastwood’un Jersey Boys Filminden İlk Fragman

1. Haberler
  2. Sinema
Quaresmania - 18 Nisan 2014 15:54

1095 

resim

Oyunculuğu bıraktıktan sonra dört elle yönetmenlik işine sarılan Clint Eastwood’un (Gran Torino ile oyunculuğunu bıraktığını açıklamasına rağmen daha sonra Trouble With Curve ile tekrar başrol oynamıştı) yeni filmi Jersey Boys’un ilk posteri ve fragmanı yayımlandı.

1960′ta Amerika’da kurulan The Four Seasons isimli rock and roll, geleneksel pop, ritim ve blues tarzlarında şarkılar yazıp söyleyen grubun kuruluş hikayesini anlatan film, aynı zamanda 2000′li yılların ortasından beri Broadway’de oynanan Jersey Boys isimli tiyatro oyunundan (ve müzikal) esinleniyor.

Yönetmenliğini Clint Eastwood’un yaptığı Jersey Boys, aynı zamanda yönetmenin dinlenme arasından sonraki ilk filmi diyebiliriz. Eastwood, 2006 ile 2011 yılları arasında 6 sene de 7 film çekerek büyük bir işe imza atmıştı. 2011 yılında vizyona giren J.Edgar’dan sonra sadece 2012 yılında Trouble With The Curve filminde oynamış sonrasında dinlenmenin ardından geçtiğimiz senenin sonlarına doğru Jersey Boys’un çekimlerine başlamıştı.

Müzikal, dram ve komedi tarzındaki Jersey Boys’ta bilindik oyuncular arasından bir tek Christopher Walken bulunuyor diyebiliriz. Ayrıca Clint Eastwood’un kızı Francesca Eastwood da filmde garsonu canlandırıyor.

Film, Amerika’da 20 Haziran’da vizyona girecek. Ülkemiz için henüzbir vizyon tarihi bulunmuyor.

resim

Jersey Boys
2014
Jersey Boys
Biyografi / Dram / Müzik134 dk

Yönetmen: Clint Eastwood
Jersey Boys; müzikal bir biyografi, zor zamanlar ve kişisel çarpışmalar, bir jenerasyonun sembolü haline gelen müziklerle anlatılan bir grup arkadaşın hikayesi olan film bu arkadaş gurubunun kalbine ulaşıyor ve oradaki derin ilişkileri anlatıyor. New Jersey'nin...
6.8 (36,878 Oy)

Kaynak: superkarga

Yorumlar

Tukyu 18 Nisan 2014 15:57
Broadway müzikaline gittim. Şarkıları harika. Filmdeki oyuncular da çok iyi seçilmiş.
Dört gözle bekliyorum hem filmi, hem de çevirisini yapmayı. Gülücük

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film