Giriş Kayıt
Love Ranch (2010)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
 Love Ranch (2010)

Love Ranch
2010
Love Ranch
Biyografi / Komedi / Dram / Romantik / Spor117 dk

Yönetmen: Taylor Hackford
Grace ve Charlie Bontempo, Nevada'da kimsenin hayal etmediği bir girişimcilik örneği gösterirler. Muhafazakar kökeni ile bilinen Nevada'da bir genelev açmaya teşebbüs eden çift, bu girişimlerini yasal bir zemine oturtmak için mücadele ederler. Bu sırada kendilerini...
5.6 (3,387 Oy)

Grace ve Charlie Bontempo, Nevada'da kimsenin hayal etmediği bir girişimcilik örneği gösterirler. Muhafazakar kökeni ile bilinen Nevada'da bir genelev açmaya teşebbüs eden çift, bu girişimlerini yasal bir zemine oturtmak için mücadele ederler.
Bu sırada kendilerini bir aşk üçgeninin içinde bulacaklardır. Bu durum onları kontrol edilemeyen ve sonu ölüme varan bir tutkunun içine sürükleyecektir.

Çevirecek arkadaşa kolaylıklar. yakaladım

İletiTarih: 28 Aralık 2013 22:46
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 2732

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
Ellerinden öper. yakaladım

İletiTarih: 28 Aralık 2013 22:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Cevap geldiğini görünce ben de çevireceksin sanmıştım. yow yow

İletiTarih: 29 Aralık 2013 00:28
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici

İletiler: 2732

Özel mesaj gönder
Attiwolf
Milenyum Sineması
Eski Yönetici
« screable » yazdı:
Cevap geldiğini görünce ben de çevireceksin sanmıştım. yow yow

Niahahaha draculaaa

İletiTarih: 29 Aralık 2013 01:50
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film