Giriş Kayıt
Secret / 2013 / Güney Kore Skr
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 35 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

İletiler: 3324

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
 [Çeviri] Secret / 2013 / Güney Kore Skr

Secrets (2013)

resim

Adı: Secret 비밀
Diğer Adı: Secret Love
Tür: Dram
Yazar: Choi Ho Chul, Yoo Bo Ra
Yönetmen: Lee Eung Bok ( Dream High )
Yayın Kanalı: KBS
Bölüm Sayısı: - -
Yayın Tarihi: 25/09/2013-
Yayın Akışı: Çarşamba & Perşembe 21:55

Çeviri: sophia, Bushess ve bendeniz juliet tarafından yapılacaktır :=)

Sırları olmayan kimse yoktur. Sırlar insanları başarıya ulaştırabilir hatta âşık bile olmalarını sağlayabilir; ama sırlar aynı zamanda insanların sonunu da getirebilir. Sırlar bizim, bazen mutlu bazen endişeli bazen de gerçeği görmemizi engelleyecek kadar kör olmamızı sağlayabilir. Bu dizi de sırlar hakkında. Sırlarla yaşayan insanların sıkıntılarının açınsaması. Bu sırlar, bu dört karakterin aşkı bulma ve intikam peşine düşmeyi istemelerine sebep olacak.

Bir kaza sonucu kız arkadaşını kaybeden bir adamın sevdiğinin ölümüne sebep olan kadına âşık olmasını anlatan "onulmaz aşk" ile ilgili bir dizi.

Min-Hyuk (Ji Sung) zengin bir ailede dünyaya gelmiştir. Yakışıklılık, zekâ da dahil olmak üzere her şeye sahiptir ancak hiç de nazik biri değildir. Bir vur-kaç araba kazasında kız arkadaşını kaybetmiştir.

Vur-kaç araba kazası sonucu Min Hyuk'un kız arkadaşı ölmesi nedeniyle Kang Yoo Jung (Hwang Jung Eum) hapse girer. Bu vur-kaç kazasını yapan kişi aslında Kang Yoo Jung'un erkek arkadaşı Ahn Do Hoon (Bae Soo Bin)dur ama suçu Kang Yoo Jung üstlenir. Daha sonraysa erkek arkadaşının ihanetine uğrar.

Tüm bunlar olurken, karşılıksız aşk yaşayan tek kişi Shin Se Yeon (Lee Da Hee)dur. "Aşka susamış" acı içinde bir karakter olacaktır çünkü istediği tek kişiye sahip olamamaktadır.

resim resim

resim resim

resim

Secret Love
2013
Secret Love
Dram

İletiTarih: 22 Eylül 2013 23:53
En son juliet tarafından 18 Ekim 2013 12:00 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18377

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 23 Eylül 2013 02:27
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
« Quaresmania » yazdı:
Kolay gelsin. Saygılar

Teşekkür ederiz :=)

İletiTarih: 24 Eylül 2013 12:44
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
1.bölüm alt yazısı eklenmiştir iyi seyirler dilerim :=)

resim

resim

İletiTarih: 30 Eylül 2013 11:47
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
2, 3 ve 4. bölüm alt yazıları eklenmiştir. İyi seyirler dileriz :=)

resim

resim

resim

resim

İletiTarih: 11 Ekim 2013 13:27
sophia

İletiler: 37

Özel mesaj gönder
sophia
5 ve 6. bölümler eklenmiştir, keyifli seyirler dilerim Gülücük

İletiTarih: 19 Ekim 2013 16:17
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
Eline sağlık sophia :=)

İletiTarih: 19 Ekim 2013 18:00
edaa

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
edaa
sophia, Bushess, juliet ellerinize sağlık ve kolay gelsin arkadaşlar.
Dizi ilgimi çekmiyordu ama gördüğüm birkaç yorum sanırım bu diziyi bana izletecek Wink

İletiTarih: 19 Ekim 2013 22:40
homosapiens

İletiler: 389

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
homosapiens
Yahu bu diziye reklam yapalım bence, vaktim olsa başlayıp sosyal ortamlardaki reklamlarını ben yapardım seve seve. Heyoo Çok güzel yorumlar alıyor bu yüzden birazcık daha sonra başlayacağım izlemeye. Var olan ve var olacak bölümler için cümleten elleriniz dert görmesin. Çok Seviyor

İletiTarih: 19 Ekim 2013 22:57
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
« edaa » yazdı:
sophia, Bushess, juliet ellerinize sağlık ve kolay gelsin arkadaşlar.
Dizi ilgimi çekmiyordu ama gördüğüm birkaç yorum sanırım bu diziyi bana izletecek Wink

İzlemeni tavsiye ederim ve teşekkür ederiz:=)

« homosapiens » yazdı:
Yahu bu diziye reklam yapalım bence, vaktim olsa başlayıp sosyal ortamlardaki reklamlarını ben yapardım seve seve. Heyoo Çok güzel yorumlar alıyor bu yüzden birazcık daha sonra başlayacağım izlemeye. Var olan ve var olacak bölümler için cümleten elleriniz dert görmesin. Çok Seviyor

Teşekkür ederiz :=)

Gerçekten de güzel dizi çıktı bu kadarını ben de beklemiyordum. Kimi yerlerde zırıl zırıl zırlamayı istemene kimi yerde çatlayana kadar gülmene kimi yerde o kadını/adamı ellerimle boğmak istiyorum demeni sağlayacak kadar sinirlenmene kısaca bin bir çeşit duyguyu bir bölümde yaşamana sebep olan bir dizi. Kore dizisi sevenlere şiddetle öneririm :=)

İletiTarih: 20 Ekim 2013 10:09
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
7. bölüm alt yazısı eklenmiştir, iyi seyirler dileriz :=)

resim

resim

resim

İletiTarih: 21 Ekim 2013 13:03
OZAN22

İletiler: 1414

facebook twitter Özel mesaj gönder
OZAN22
Elinize sağlık Saygılar

İletiTarih: 21 Ekim 2013 14:04
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen

Özel mesaj gönder
juliet
Uzak Doğu Sineması
Çevirmen
« ozan22 » yazdı:
Elinize sağlık Saygılar

Teşekkür ederim :=)

İletiTarih: 21 Ekim 2013 14:18
sophia

İletiler: 37

Özel mesaj gönder
sophia
8.Bölüm eklenmiştir, keyifli seyirler Gülücük

İletiTarih: 23 Ekim 2013 20:38
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Ellerinize sağlık efenim. Saygılar

İletiTarih: 23 Ekim 2013 21:05
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 35 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film