Giriş Kayıt
Crossing Lines
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
istasy10
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 358

Özel mesaj gönder
istasy10 Güvenilir Yükleyici
 [Çeviri] Crossing Lines

Diziye yorum olarak da bunu bırakmıştım. Sezona paket yapacağım bir şekilde ama bana göre dizi 2. sezonu görmeyecek gibi. Görürse süpriz olur.

Ben kadro ve konu olarak sevdim, o ayrı mesele tabi. Benim için 10 numara. Ancak bazı yerlerde çok uçtukları da kesin.

Kendimi uzun bir aradan sonra test etmek ve işin doğrusu yeniden klavye kullanmaya alışmak amacı ile bir kaç çeviri deneyeyim dedim. Çeviri yaparken sıkıldığım gerçeğini, her satırı "mutlaka çevireceğim" dürtüsünden de uzak duramıyorum.

Kendime, bloğuma ve TA için orta mesafe çeviri yapmaya çalıştım. Asla mükemmel olmayacak, zira her zaman daha iyisi yapılabilir her işin. Ama "hiç yoktan" iyidir.

Saygılar

Crossing Lines
2013
Crossing Lines
Aksiyon / Suç / Dram43 dk

Yönetmen: Susan Tully, Eric Valette, Daniel Percival
Eski bir New York polisi olan Carl Hickman’ın hayatı, görevdeyken yaralanması ile altüst olur. Morfin bağımlısı olur ve Hollanda’da bir karnavalda çöp toplayıcılığı yapmaya başlar. Lahey şehrinde, Uluslararası Suç Mahkemesi’ne bağlı özel bir...
7.3 (13,879 Oy)

İletiTarih: 01 Eylül 2013 13:17
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
jubafitano

İletiler: 610

Özel mesaj gönder
jubafitano
Kolay gelsin Gülücük

İletiTarih: 01 Eylül 2013 13:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ewrey
Müdavim

İletiler: 1360

Özel mesaj gönder
ewrey Müdavim
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 01 Eylül 2013 13:47
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18370

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
Kolaylıklar diliyorum. Gülücük

İletiTarih: 01 Eylül 2013 14:14
honestly

İletiler: 201

Özel mesaj gönder
honestly
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 01 Eylül 2013 14:41
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film