Giriş Kayıt
Big Love
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Pagajakh

İletiler: 76

twitter Özel mesaj gönder
Pagajakh
 Big Love
Dizi için çeviri isteği...

Big Love
2006
Big Love
Dram60 dk

Yönetmen: Daniel Attias, David Petrarca, Adam Davidson
Big Love, HBO'nun yaz dizisi. Mormon inanışına göre bir ailede büyütülmüş olan Bill'in 3 eşi ve düzineye yakın çocuğu ile 3 yanyana evde yaşamalarını konu alıyor. Babasının rahatsızlanması ve ailenin şimdilik en önemli projesi olan Yapı Malzemeleri...
7.7 (23,399 Oy)

Arkadaşlar bu film HBO'nun ve HBO'nun boş bir dizi yapacağını düşünmüyorum. Diziyi izlemek istiyorum fakat altyazılarını bulamıyorum. Sadece ilk sezonun 4 bölümüne çeviri yapılmış fakat onlarda istediğim "Release" de değil. Tek olduğumu da düşünmüyorum. Lütfen sesimizi duyun arkadaşlar.

İletiTarih: 18 Şubat 2013 00:12
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Muhafızlar. Polis

İletiTarih: 18 Şubat 2013 00:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
MrBird

İletiler: 156

Özel mesaj gönder
MrBird
resim Ne zaman 30'u tamamlayacak diye bekliyordum...
hahahahaha

İletiTarih: 18 Şubat 2013 00:34
Pagajakh

İletiler: 76

twitter Özel mesaj gönder
Pagajakh

İletiTarih: 21 Şubat 2013 21:32
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film