Giriş Kayıt

‘Emmanuelle’ Sylvia Kristel Yaşamını Yitirdi

1. Haberler
  2. Sinema
Sinigami - 18 Ekim 2012 15:24

3857 

resim

Dünyanın belki de en ünlü erotik film serisi olan Emmanuel devri artık sona erdi. Emmanuelle olarak bilinen Hollanda’lı oyuncu Sylvia Kristel’in bugün yaşamını kaybettiği açıklandı.

Bir süredir kanser tedavisi gören oyuncu, Temmuz ayının başında beyin kanaması geçirerek hastaneye kaldırılmıştı. O dönemden beri sağlığı pek de iyi olmayan Sylvia’nın bugün uykusunda hayatını kaybettiği menajeri tarafından açıklandı.

1974 yılından beri Emmanuelle olarak bilinen bir bir neslin yıldızı diyebileceğimiz 1952 doğumlu Sylvia Kristel’in 60 yaşında yaşamını kaybetmesi hayranları tarafından büyük bir üzüntüyle karşılandı. İlk Emmanuel filmi, 500 bin dolara çekilmiş fakat 120 milyon dolar gibi büyük bir hasılat elde ederek tüm dünyada üne kavuşmuştu.

Kaynak:Süperkarga

1. Haberler
  2. Sinema
exlibris3838 - 21 Ekim 2012 23:21

3857 

bugün 30 ve 40'lı yaşlarında olan bütün erkeklerin gençlik aşkıydı o...vefasızlık etmeyin yorum yazın.elveda emmanuelle

Yorumlar

exlibris3838 21 Ekim 2012 23:21
bugün 30 ve 40'lı yaşlarında olan bütün erkeklerin gençlik aşkıydı o...vefasızlık etmeyin yorum yazın.elveda emmanuelle

1. Haberler
  2. Sinema
nightmadly - 22 Ekim 2012 00:25

3857 

« exlibris3838 » yazdı:

Vefa için size olumlu bir vizyon katması gerekmez mi ? 30 lu 40 "bazı" erkeklerin gençlik elizabethi olan ve oyuncu olarak her türlü saygıyı hak ettiğine inandığım bir sanat insanına uğurlar olsun diyebilirim ancak...Ve yaptırdığı veya açtırdığı bir okulda okuyan insanların ona vefa borçluları var sanırım : )

nightmadly 22 Ekim 2012 00:25
« exlibris3838 » yazdı:

Vefa için size olumlu bir vizyon katması gerekmez mi ? 30 lu 40 "bazı" erkeklerin gençlik elizabethi olan ve oyuncu olarak her türlü saygıyı hak ettiğine inandığım bir sanat insanına uğurlar olsun diyebilirim ancak...Ve yaptırdığı veya açtırdığı bir okulda okuyan insanların ona vefa borçluları var sanırım : )
x-krater 26 Nisan 2015 23:01
Goodbye emmanuelle Bay Bay
H737 27 Nisan 2015 01:14
Çok üzüldüm, kanser olduğunu daha önce okumuştum ama beyin kanamasını bilmiyordum. Yerli yabancı belli bir dönemin insanları aramızdan ayrılınca içim hüzün doluyor, hayatın sonuna doğru hızla yol aldığımı hissediyorum. Toprağı bol olsun huzur içinde yatsın.

Yorumunuz

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film