Giriş Kayıt
Sırf oyuncu kadrosu için izlediğiniz filmler.
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
 Sırf oyuncu kadrosu için izlediğiniz filmler.

Çoğumuz bazen sırf çok beğendiniz bir oyuncu oynuyor diye tercihimizi o filmden yana kullanıyoruz ancak her zaman beklentimizi karşılamıyor bu filmler hangileri arkadaşlar. yakaladım

Blitz
2011
Blitz
Aksiyon / Suç / Gerilim97 dk

Yönetmen: Elliott Lester
Başarılı ve sert bir polis olan Tom Brant (Jason Statham) şehre korku salan Blitz adlı seri katili yakalamak için görevlendirilir. Olaylar geliştikçe işin içinde kendisinin de olduğunu, birilerinin onu hedef yaptığını anlar. Uyuşturucudan kurtulmaya çalışan...
6.1 (91,732 Oy)

İletiTarih: 15 Mart 2012 01:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Ein
Müdavim

İletiler: 604

Özel mesaj gönder
Ein Müdavim
The Ward
2010
The Ward
Korku / Gizem / Gerilim89 dk

Yönetmen: John Carpenter
Güzel ama problemli genç bir bayan olan Kristen (Amber Heard), kendini her tarafı kesikler içinde, yaralı bereli bir halde bulmuştur. Uyuşturucu bir maddeyle kendinden geçmiş olan Kristen, uzakta bir akıl hastanesine götürülmektedir. Tamamen aklını kaybetmiş...
5.5 (45,096 Oy)

Önce yönetmen etkin oldu aslında beklememe.. ama değmedi beklemeye.

İletiTarih: 15 Mart 2012 02:47
En son Ein tarafından 17 Mart 2013 04:15 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
123gokhan123

İletiler: 43

Özel mesaj gönder
123gokhan123
cehennem meleklerini oyuncuları için izledim ama pişman oldum

İletiTarih: 13 Mayıs 2012 16:08
Gursan

İletiler: 173

Özel mesaj gönder
Gursan
Hiçbir filmi oyuncu kadrosuna bakarak izlemedim.

İletiTarih: 13 Mayıs 2012 16:09
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film