Giriş Kayıt
Savages / Vahşiler (13 Temmuz 2012)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
mrumut
Emektar

İletiler: 733

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
mrumut Emektar
 Savages / Vahşiler (13 Temmuz 2012)

Savages
Vizyon Tarihi:27 Eylül 2012 (Avustralya)

resim

Savages
2012
Savages
Suç / Gerilim131 dk

Yönetmen: Oliver Stone
Üç Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone, oyuncu kadrosunda Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro, Salma Hayek, Emile Hirsch ve Demian Bichir gibi ünlü yıldızları barındıran gerilim filmi Savages ile beyaz perdeye...
6.4 (134,866 Oy)

Ben (Aaron Johnson) kendisini Budizme adamış bir hayırseverdir. En iyi arkadaşı Chun (Taylor Kitsch) ise daha önce deniz kuvvetlerinde çalışmıştır. İkisinin ortak yönü ise Laguna Beach bölgesinde beraber Marijuana satıcılığı yapmalarıdır. Bölgenin büyük satıcıları gibi görünmeseler de oldukça konforlu bir hayat süren ikili aynı zamanda aynı kadınla da, femme-fatale Ophelia ile beraberdir! Hayat tam da onlara güzelken Meksikalı Baja Cartel, onlara dünyayı dar edecektir...
Oscarlı yönetmen Oliver Stone'un elinden çıkan film, Don Winslow'un çok satan romanından uyarlanan, suç ve gerilim örülü bir dram. Filmin oyuncu kadrosunda ise John Travolta, Emile Hirsch, Aaron Johnson, Salma Hayek, Uma Thurman, Taylor Kitsch ve Blake Lively gibi yıldız isimler bir arada...

İletiTarih: 14 Nisan 2012 23:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Oliver Stone, suç ve aksiyon temalarına yatkın biri. İlgi çekici bir fragman hazırlamışlar: Silahlar, uyuşturucu, patlayan arabalar, kaçırılan güzel kız, maskeler, karteller ve John Travolta. Hehehehe

Emile Hirsch'i frangmandan çıkartamadım. Hehehehe Oyuncu kadrosu sapasağlam: John Travolta, Benicio Del Toro, Salma Hayek, Uma Thurman, Emile Hirsch, Blake Lively, Taylor Kitsch, Aaron Johnson, Joel David Moore ve daha fazlası.

‎"There is something wrong with your lovestory, baby!" dediğinde ortada bir gariplik sezmek elde değil. Ben bir ensestlik sezdim ama neyse...

Paylaşım için teşekkürler, mrumut. Hıhı

İletiTarih: 15 Nisan 2012 11:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Taşındı: 15 Mart 2013 02:58 - Sinigami tarafından
Taşındığı Forum: Vizyondaki Filmler > Gösterimden Kalkan Filmler
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film