Giriş Kayıt
The Girl from the Naked Eye (2012)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Burak Duman
Yorumbaz

İletiler: 414

twitter Özel mesaj gönder
Burak Duman Yorumbaz
 [İptal] The Girl from the Naked Eye (2012)
CİNSEL İÇERİK, İNGİLİZCE ALTYAZISI YETERSİZ...

resim

The Girl from the Naked Eye
2012
The Girl from the Naked Eye
Aksiyon / Romantik / Gerilim84 dk

Yönetmen: David Ren
Jake, Kumar borçlarını ödemek için "Çıplak Göz Striptiz Kulübü"nde eskortluk yapan kızların şoförlük işini almıştır. Burada genç ve güzel Sandy'nin şoförlüğünü de üstlenmiştir. Bir gece Sandy aniden öldürülünce durumu sorgulamaya...
4.8 (2,157 Oy)

İşleyen demir ışıldar, Arkadaşlar, kusura bakmayınız, İngilizce altyazısı gerçekten çok kötü, dinleyerek çevirebiliyorum ama, cinsel içerikli sahneler var, filmi çevirmeye değmez söyleyebilirim. Hiç zevk alınmayacak bir film onun yerine sürpriz bir filmle karşınıza geleceğim. İnşallah, şuan indiriyorum, altyazı da mevcut sitede bir sorun çıkmazsa, çevirmeye başlayacağım Gülücük Duyuru ondan sonra...a. Saygılar

İletiTarih: 27 Şubat 2012 17:57
En son Burak Duman tarafından 28 Şubat 2012 21:45 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Ben filmi edinmiştim, çeviri için hazır tutuyordum. Ancak üzerinden çok zaman geçti ve o arada kaybettim filmi Gülücük O yüzden çeviriyi yapamamıştım. Maalesef yardımcı olamıyorum, ama kolaylıklar diliyorum Hıhı

Not: Hatırladığım kadarı ile sitedeki ve netteki İngilizce altyazı farklılıklar gösteriyordu. Yani metin üzerinde gitmek kadar kulaktan dinlemekte gerekiyor çeviri için. Kontrol etmekte fayda var Hıhı

İletiTarih: 27 Şubat 2012 18:01
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Burak Duman
Yorumbaz

Burak Duman Yorumbaz
''Like Crazy'' güzel romantik bir filmdi, bunu da çevirecektim, her şey hazırdı ama İngilizce altyazısı ile filmdekiler uyuşmuyordu, inşallah öyle olmaz, artık olursa da başka bir tane filme başlarım, teşekkürler tavsiyen için... yakaladım

İletiTarih: 27 Şubat 2012 18:14
KiteRunner

İletiler: 1063

twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
KiteRunner
Sasha Grey'imi gördüm ne Füüü üüü üü
Merak uyandırdı bu film bende Punky Punky Punky Kolaylıklar diliyorum dostum Saygılar

İletiTarih: 27 Şubat 2012 18:38
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar

İletiler: 2348

Özel mesaj gönder
devilcrysis
Klasik Sinema
Emektar
Kolay gelsin.

İletiTarih: 27 Şubat 2012 18:48
dattebayo35

İletiler: 412

Özel mesaj gönder
dattebayo35
Kolay gelsin. Saygılar

İletiTarih: 27 Şubat 2012 19:27
Burak Duman
Yorumbaz

Burak Duman Yorumbaz
Ve bağıra bağıra yabedeabadu demek istiyorum, altyazıyla film uyuştu Gülücük

İletiTarih: 27 Şubat 2012 19:59
kurt_thewolf

İletiler: 9499

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kurt_thewolf
Kolay gelsin o zaman, tekrardan Hıhı

İletiTarih: 27 Şubat 2012 20:01
Burak Duman
Yorumbaz

Burak Duman Yorumbaz
Ya, striptiz kulübünde geçiyor olay, kızlar çıplak, uygun ortam gerek yakaladım

İletiTarih: 27 Şubat 2012 20:04
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
« RoseforLove » yazdı:
Ya, striptiz kulübünde geçiyor olay, kızlar çıplak, uygun ortam gerek yakaladım

Daha da ilgi çekici listeme alsam mı ne hahahahaha

İletiTarih: 27 Şubat 2012 20:24
Burak Duman
Yorumbaz

Burak Duman Yorumbaz
Bayanlar beyler, film cinsel içerikli, yaşıma bakarsanız ne kadar zorluk çektiğimi anlayabilirsiniz. yakaladım Ayrıca, evde soba yaktığımız için, sobanın başında toplanıyoruz, ahali yanımdayken, artık ne diyeyim Çok Mutlu İnşallah yarın tamamlamaya çalışırım, altyazı zaten fiyasko, filmle alakası yok, başka bir dilden çevirilmiş olabilir, çünkü eş anlamlıları çıkıyor genelde Gülücük Ama güzel yapmışlar, kızlar güzel beğendim yani Punky

İletiTarih: 27 Şubat 2012 20:31
Burak Duman
Yorumbaz

Burak Duman Yorumbaz
Arkadaşlar, kusura bakmayınız, İngilizce altyazısı gerçekten çok kötü, dinleyerek çevirebiliyorum ama, cinsel içerikli sahneler var, filmi çevirmeye değmez söyleyebilirim. Hiç zevk alınmayacak bir film onun yerine sürpriz bir filmle karşınıza geleceğim. İnşallah, şuan indiriyorum, altyazı da mevcut sitede bir sorun çıkmazsa, çevirmeye başlayacağım Gülücük Duyuru ondan sonra...

İletiTarih: 28 Şubat 2012 21:44
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
« RoseforLove » yazdı:
Arkadaşlar, kusura bakmayınız, İngilizce altyazısı gerçekten çok kötü, dinleyerek çevirebiliyorum ama, cinsel içerikli sahneler var, filmi çevirmeye değmez söyleyebilirim. Hiç zevk alınmayacak bir film onun yerine sürpriz bir filmle karşınıza geleceğim. İnşallah, şuan indiriyorum, altyazı da mevcut sitede bir sorun çıkmazsa, çevirmeye başlayacağım Gülücük Duyuru ondan sonra...

Filmi merak etmemiş değildim açıkçası ama madem film kötü canın sağolsun sürprizini bekliyorum yakaladım İnşallah Gerard Butler'ın son filmidir hahahahaha hahahahaha

İletiTarih: 28 Şubat 2012 21:58
Burak Duman
Yorumbaz

Burak Duman Yorumbaz
Dediğin filmin İngilizce altyazısı olsa ne yapıp eder çevirirdim Gülücük

İletiTarih: 28 Şubat 2012 23:33
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film