Giriş Kayıt
Kara Büyü (16 Ekim 2009)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Ayrton

İletiler: 123

Özel mesaj gönder
Ayrton
 Kara Büyü (16 Ekim 2009)

Drag Me To Hell (Kara Büyü)
Gösterim Tarihi: 16 /10 /2009

Korku, Gerilim

resim

Drag Me to Hell
2009
Drag Me to Hell
Korku / Gerilim99 dk

Yönetmen: Sam Raimi
Christine Brown (Alison Lohman), Los Angeles’ta yaşayan bir ev kredisi uzmanıdır. Mesleğinde hırslı ve tutkuludur. Clay Dalton (Justin Long) adında yakışıklı bir erkek arkadaşı vardır. Hayatında herşey tam istediği gibidir. Ta ki, esrarengiz görünümlü...
6.6 (218,457 Oy)

Sıradan bir banka memuru olan Christine Brown, bir müşterisi tarafından doğaüstü güçler kullanılarak lanetlenir. Bu, Christine'in hayatını bir cehenneme çevirecektir.

Christine ruhunu kurtarmak için çabalarken, şeytani güçler onu kırılma noktasına doğru itecektir.

Fragman:

İletiTarih: 24 Haziran 2009 03:56
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
timsah0027

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
timsah0027
Imdb puanı baya iyi ve merakla beklediğim bir film .

Güzele benziyor teşekkürler

İletiTarih: 06 Temmuz 2009 13:19
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
harry777

İletiler: 243

twitter Özel mesaj gönder
harry777
Oldukça güzel bir film.Sam Raimi'nin daha önceki korku filmlerini de sevmişşseniz bayılacağınız bir yapım.

İletiTarih: 26 Eylül 2009 15:55
freelast

İletiler: 2144

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
freelast
« harry777 » yazdı:
Oldukça güzel bir film.Sam Raimi'nin daha önceki korku filmlerini de sevmişşseniz bayılacağınız bir yapım.

Harry777, tabii ki senin tercihindir ama izlediğin filmlerle ilgili düşüncelerin için http://www.turkcealtyazi.org/29-vt301.html?start=420 adresini de kullanabilirsin.

Edit: Gerçi kullanıyormuşsun da. Hehehehe

İletiTarih: 26 Eylül 2009 16:04
harry777

İletiler: 243

twitter Özel mesaj gönder
harry777
« freelast » yazdı:
« harry777 » yazdı:

Harry777, tabii ki senin tercihindir ama izlediğin filmlerle ilgili düşüncelerin için http://www.turkcealtyazi.org/29-vt301.html?start=420 adresini de kullanabilirsin.

Edit: Gerçi kullanıyormuşsun da. Hehehehe

Söylediğin bölüme de yazıyorum fakat eğer izlediğim filmin forumda sayfası olursa oraya yazmayı tercih ediyorum.Böylece filmi izlemekte kararsız olan biri belki yorumlarımıza ihtiyaç duyabilir.Spoiler vermeden yazmak gerek tabii Çok Mutlu

İletiTarih: 26 Eylül 2009 16:21
mkolacan

İletiler: 227

Özel mesaj gönder
mkolacan
Bu kızı "Where the Truth Lies" da görmüş ve çok beğenmiştim..Film çok ahım şahım olmasa da kız müthiş ciciydi orada.

Bir korku filmi tırsağı olduğum için malesef bu filmi göremiycem..

Ama dediğim gibi, Alison Lohman'ı beğenenler, Where the Truth Lies'ı da görsünler..

İletiTarih: 26 Eylül 2009 17:14
mkolacan

Özel mesaj gönder
mkolacan
Güzelmiş valla sevdim ben..
Hatta şimdi bi Alison Lohman filmi daha bulup izliycem.

İletiTarih: 27 Eylül 2009 15:43
tufan74

İletiler: 89

Özel mesaj gönder
tufan74
Son zamanlarda izlediğim en iyi korku filmi. Raimi yaparda kötü olurmu zaten. Punky

İletiTarih: 03 Ekim 2009 19:21
HasanAga

İletiler: 384

Özel mesaj gönder
HasanAga
« mkolacan » yazdı:
Bu kızı "Where the Truth Lies" da görmüş ve çok beğenmiştim..Film çok ahım şahım olmasa da kız müthiş ciciydi orada.

Bir korku filmi tırsağı olduğum için malesef bu filmi göremiycem..

Ama dediğim gibi, Alison Lohman'ı beğenenler, Where the Truth Lies'ı da görsünler..

+1
kız güzel de
korku filmi seyretme kısmı beni de kasıyor. Gülücük
indirdim ama baştaki banka sahnesinde bile tırstım.

İletiTarih: 03 Ekim 2009 21:31
mkolacan

Özel mesaj gönder
mkolacan
hahahahaha hahahahaha sende bendensin...Valla bu filmi gündüz izledim ve bişey daha söyleyim karanlık ortamda çekilmiş bir film değil sahneler çoğunlukla aydınlık..

Aslına bakarsan filmin birçok yeri korkudan ziyade muzip komedi unsurları içeriyor..

İletiTarih: 03 Ekim 2009 22:09
G2.F.B.

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
G2.F.B.
gerçekten hoş bir film zannederek izledim ama saçma sapan bir film olmuş bence zamanınızı boşa harcamayın derim

İletiTarih: 21 Ekim 2009 11:07
buk@

İletiler: 32

Özel mesaj gönder
buk@
uzun süredir izlediğim en güzel korku filmiydi

İletiTarih: 02 Aralık 2009 18:42
kardanadammuhittin
Yorumbaz

İletiler: 126

facebook twitter Özel mesaj gönder
kardanadammuhittin Yorumbaz
bazı noktalar da ciddiyetten uzaklaşması haricinde çok iyi bir filmdi.

İletiTarih: 03 Aralık 2009 12:56
byKush

İletiler: 6403

Özel mesaj gönder
byKush
İzlemek istiyorum bu filmi..

İletiTarih: 03 Aralık 2009 20:03
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 14 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film