Giriş Kayıt
Psych (2006- )
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 18 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
Yazar Mesaj
Endre

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Endre
 [Çeviri] Psych (2006- )

resim

Psych
2006
Psych
Komedi / Suç / Gizem44 dk

Yönetmen: Mel Damski, Steve Franks, James Roday
“Psych” dizisi tam anlamıyla “CSI” serileriyle ve “Medium” dizisiyle komedinin harmanlanması diyebiliriz. Biraz daha ayrıntıya girelim o zaman… Dizinin kısaca konusuna değinmek gerekirse, polis bir babanın oğlu olan Shaw’ın süper bir hafızası ve çok...
8.4 (108,710 Oy)

2.sezon 4. bölümden itibaren çeviriler başlayacaktır.

İletiTarih: 02 Ağustos 2011 18:51
En son Endre tarafından 09 Ağustos 2011 00:47 tarihinde değiştirildi.
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Öncelikle aşağıdaki linklere bir göz atmanız yararınıza... Hıhı Ortak olmak isteyen arkadaşlar başlık sahibine Özel Mesaj yoluyla ulaşabilirler.

Kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 02 Ağustos 2011 19:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Kolay gelsin.

İletiTarih: 02 Ağustos 2011 19:19
Tranduil

İletiler: 113

Özel mesaj gönder
Tranduil
Kolay gelsin.

İletiTarih: 02 Ağustos 2011 19:27
Düdük Makarnası

İletiler: 377

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Düdük Makarnası
Dostum kolay gelsin Saygılar

İletiTarih: 02 Ağustos 2011 19:37
rainy.afternoon

İletiler: 1539

rainy.afternoon
Kolay gele Saygılar

İletiTarih: 02 Ağustos 2011 20:37
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

PhalanX Eski Yönetici
Kolay gele.

İletiTarih: 03 Ağustos 2011 00:35
oguziskenderoglu

İletiler: 727

oguziskenderoglu
Kolay gelsin... Saygılar

İletiTarih: 03 Ağustos 2011 02:40
bloodflower

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
bloodflower
Re: Psych (2006- )

« Endre » yazdı:
resim

Psych
2006
Psych
Komedi / Suç / Gizem44 dk

Yönetmen: Mel Damski, Steve Franks, James Roday
“Psych” dizisi tam anlamıyla “CSI” serileriyle ve “Medium” dizisiyle komedinin harmanlanması diyebiliriz. Biraz daha ayrıntıya girelim o zaman… Dizinin kısaca konusuna değinmek gerekirse, polis bir babanın oğlu olan Shaw’ın süper bir hafızası ve çok...
8.4 (108,710 Oy)

Bu diziyi s01e12 den itibaren çevirmeye başlayacağım fakat tek başıma altından kalkabileceğimden şüpeliyim o yüzden yardım etmek isteyen arkadaşlar olursa çok sevinirim.

Düzenleme: Müjdat

Kusura bakma Endre boş zamanlarımda çeviriyordum ve siteye yükleme yaptıktan sonra forumu gördüm. Şu anda 2. sezonun 3. bölümüyle uğraşıyorum. Çevireceksen buradan itibaren çevirmeye son verebilirim.

Umarım çevirinde çok ilerlememişsindir. Utandı

Kolay gelsin.

İletiTarih: 04 Ağustos 2011 06:04
Endre

Özel mesaj gönder
Endre

« bloodflower » yazdı:
Kusura bakma Endre boş zamanlarımda çeviriyordum ve siteye yükleme yaptıktan sonra forumu gördüm. Şu anda 2. sezonun 3. bölümüyle uğraşıyorum. Çevireceksen buradan itibaren çevirmeye son verebilirim.

Umarım çevirinde çok ilerlememişsindir. Utandı

Kolay gelsin.

1.sezon 12. bölümü yarılamıştım, proje teslimi var onunla uğraştıgım için yarıda bırakmıştım.bu salı projeyi teslim ediyorum ondan snra senin bıraktığın yerden çevirmeye başlarım. s02e03 e başladım biraz
eger 3.bölümüde çevirmeye başladıysan fazla ilerlemeden bırakıp 4 e başlayayım ben.

İletiTarih: 07 Ağustos 2011 04:14
bloodflower

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
bloodflower

« Endre » yazdı:
1.sezon 12. bölümü yarılamıştım, proje teslimi var onunla uğraştıgım için yarıda bırakmıştım.bu salı projeyi teslim ediyorum ondan snra senin bıraktığın yerden çevirmeye başlarım. s02e03 e başladım biraz
eger 3.bölümüde çevirmeye başladıysan fazla ilerlemeden bırakıp 4 e başlayayım ben.

Evet yarısını bitirdim 3. bölümün. Bunu da çevirir ya önceki çevirileri kötü bölümlere geçerim ya da belki de 3. sezonu çevirmeye başlarım.

Kolay gelsin, tekrar kusura bakmayın.

Saygılar.

İletiTarih: 07 Ağustos 2011 05:46
Endre

Özel mesaj gönder
Endre

hocam daha çabuk bitmesi açısından , istersen tekil sayıları ben çiftleride sen çevir . bu sayede kısa sürede dizinin yayın akışını yakalayabiliriz

İletiTarih: 07 Ağustos 2011 19:18
burak_fertek

İletiler: 521

Özel mesaj gönder
burak_fertek
Satırları yarı yarıya paylaşıp çevirin isterseniz, daha hızlı olur.

İletiTarih: 07 Ağustos 2011 23:18
En son burak_fertek tarafından 09 Ağustos 2011 03:24 tarihinde değiştirildi.
Endre

Özel mesaj gönder
Endre
bloodflower 3.bölümle uğraşıyor, bir aksilik çıkmaz ise en kısa sürede 4.bölümüde ben çevirip göndereceğim.

İletiTarih: 09 Ağustos 2011 00:49
En son Endre tarafından 09 Ağustos 2011 01:25 tarihinde değiştirildi.
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Her ikinize de kolaylıklar dilerim. Saygılar

İletiTarih: 09 Ağustos 2011 01:06
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 18 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film