Giriş Kayıt
Tüm Zamanların en iyi 'Film Müziği' sizce hangisiydi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 114 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Sonraki »

Tüm Zamanların en iyi 'Film Müziği' sizce hangisiydi?
Saw - Hello Zepp
3%
 3%  [ 37 ]
Pirates of the caribbean - He's Pirate
6%
 6%  [ 60 ]
Amelie - J'y Suis Jamais Alle
5%
 5%  [ 49 ]
Pulp Fiction - Miserlou
4%
 4%  [ 47 ]
Arizona Dream - In The Death Car
1%
 1%  [ 12 ]
Requiem for a Dream - Clint Mansell
13%
 13%  [ 126 ]
Yumeji's Theme - In the Mood for Love
1%
 1%  [ 10 ]
Matrix - Clubbed to Death
2%
 2%  [ 21 ]
Bin-Jip - Gafsa
0%
 0%  [ 7 ]
Leon - Shape of my Heart
7%
 7%  [ 74 ]
The Godfather - Waltz
16%
 16%  [ 157 ]
2001: A Space Odyssey - Various
0%
 0%  [ 8 ]
Psycho - Bernard Herrmann
0%
 0%  [ 2 ]
Gladiator - Hans Zimmer
3%
 3%  [ 34 ]
Kill Bill - You Shot Me Down
5%
 5%  [ 57 ]
Grease - You Are The One That I Want
0%
 0%  [ 5 ]
Ghost - Unchained melody
5%
 5%  [ 50 ]
Braveheart - James Horner
9%
 9%  [ 95 ]
The Last Of The Mohicans - Vangelis
5%
 5%  [ 48 ]
Diğer ( Lütfen Forum Mesajınızda Belirtiniz.)
5%
 5%  [ 57 ]
Toplam Oylar : 956 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
Coseturche

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
Coseturche
Rosey - Love yok listede "Bridget Jones Diary" .. yow yow

İletiTarih: 16 Mayıs 2010 03:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
vinito

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
vinito
Çağrı filminin müzikleri nasıl olurda bu listede olmaz...

İletiTarih: 16 Mayıs 2010 17:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kuzeydebiryer

İletiler: 10891

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
kuzeydebiryer
Sadece bu anket düzenlemelerini ve bu başlığı verilen seçenekler olarak değerlendirmemek lazım. Listede olmayan sizin için değer taşıyan hatırlatmaları zaten yapıyorsunuz.
Sevdiğiniz, beğeninizi kazanan soundtrackleri bu başlıkta bizlerle paylaşmanız. Bu alandaki bizim unuttuğumuz ya da bilmediğimiz film müziklerinden bahsetmeniz bütün üyelerimiz için takip edilebilecek bir paylaşım oluşturur.

Anket seçenekleri arasına almadığım ama benim mavi rüyam dediğim bir film müziği var.

Le grand bleu
1988
Le grand bleu
Macera / Dram / Spor168 dk

Yönetmen: Luc Besson
Akdeniz kıyılarında birlikte büyüyen Enzo ve Jacques'ın ortak tek noktası dalış tutkusudur. Ancak bu tutku farklı boyutlardadır; Jacques denizle arasındaki özel bağdan dolayı dalarken Enzo heyecan arayışındadır. Serbest dalışta dünyanın en iyi isimleri...
7.5 (55,359 Oy)

Eric Serra'nın müzikleri ile bu film tam olarak anlamını bulmuştu.

İletiTarih: 16 Mayıs 2010 18:12
antonow

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
antonow
closer filmindeki damien rice the blowers doughter şarkısı bence süperdi...

İletiTarih: 16 Mayıs 2010 22:53
ninasimone01

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
ninasimone01
Carmen Cavallaro - The Eddy Duchin Story FİLMİNİN MÜZİKLERİ ŞAHASEERDİR.
Keşke filmin altyazısını da ekliyen bi arkadaşım olsaaaaa.

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 00:31
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
Alıntı:
Gözlük ayarınızla oynamayın. Bu yazılar kullanıcı odaklı. Şok Şok

Değişiklik: Hedef alınan mesajda yapılan değişiklikten sonra benim mesaj havada kalmıştır. Tüm kamuoyuna saygıyla duyurulur.

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 00:58
kuzeydebiryer

kuzeydebiryer
« bluemania » yazdı:
Listedekilerin hepsi müzikalite olarak elbette çok başarılılar. Liste için biraz kısır diyebiliriz (kuzeydebiryer lütfen alınma bunun farkında olduğunu zaten belirtmiştin) Seçilenler daha çok popüler olan herkesin bildiği filmlerden seçilmiş gibi. Ben bu ankette oy kullanmayacağım ama size başka bir harika müzikle tanıştırmak istedim. Müziği dinlediğinizde filmin tüm hikayesini o müziğin içinde bulabiliyorsunuz. Tüm iniş çıkışlar, çatışmalar, hüzün hepsi var. İşte size

Evet sınırlı bir liste olarak kaldı. Benim film zevkimin önemli bir kısmı klasikler üzerine. Özellikle Henry Mancini'nin müziklerine bayılırım. Kendi beğenilerimden uzak bir anket oluşturma isteği sonucunda popüler seçimlere gidiyorum.

resim
resim

Bir kitap uyarlaması olan "Breakfast at Tiffany's" filminin Moon River müziğini çok severim. Audrey Hepburn'ün canlandırdığı holly karakterinin başına buyruk o dönemin kurallarına savaş açan yapısını iyi betimlediğini düşünmüşümdür.

Mancini'nin unutulmaz müziklerini resmi sitesinden sample şeklinde dinleyebilirsiniz.

http://www.henrymancini.com/

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 01:34
KiRa-X

İletiler: 95

facebook E-Posta gönder Özel mesaj gönder
KiRa-X
the best soundtrack
oscar goes to pirates of the carabians - he is pirate Gülücük

bunun dışında last mohican ve sweet november - enya - only time da favorilerimdendir Gülücük

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 16:28
matto

Özel mesaj gönder
matto
Moulin Rouge-El Tango De Roxanne

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 16:52
heredot21

İletiler: 28

Özel mesaj gönder
heredot21
mükemmel bir anket olmuş hangisine oy versem diğerine haksızlık gibi olacak onun için oy kullanamadım ama iyi kötü çirkin in müziği sanki her zaman bir adım öndedir benim için yine titanic lord of the rings rocky theme ve eye of the tiger badyguard ı da unutmamk gerekiyor

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 17:15
asthmasato

İletiler: 10

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
asthmasato
benim fikrime göre ise tartışmasız neredeyse tüm film müziklerini yutabilecek kadar mükkemmel bir film müziği olan Braveheart - James Horner...

İletiTarih: 17 Mayıs 2010 23:16
mesene

Özel mesaj gönder
mesene
Gözüme batmasın diye oy verdim bu tür saçma anketler ilgimi çekmiyor.

İletiTarih: 18 Mayıs 2010 00:20
paralax
Avrupa Sineması
Sinefil Grubu

İletiler: 1240

Özel mesaj gönder
paralax
Avrupa Sineması
Sinefil Grubu
Gözüne batsın veya batmasın, emek harcanmış hiçbirşeye saçma denmez, denemez . Bu yüzden bu mesajınız hoşuma gitmedi mesene.

İletiTarih: 18 Mayıs 2010 00:26
kuzeydebiryer

kuzeydebiryer
Bu gibi çalışmaları değerlendirirken bu anketlerin amacını gözden kaçırmamak lazım. Paylaşım yaparak ortak değerlerimizi ya da tam aksine farklılıklarımızı keşfedebiliyoruz. Her üyemizin bakış açısı ailemizin bir zenginliği. Bu gibi çalışmaları seçeneklerden ibaret olarak görmemenizi isterim. Bu çalışmayı hazırlamak zaman ve emek istiyor. Bu zahmetli bir süreç çünkü genel beğeni ile ilgili seçenek oluşturmak hiç bir zaman doğruyu bulamayacak bir süreci ifade eder. Her hazırladığım ankette birbirinden farklı eleştiriler yapılıyor. Bu eleştiriler benim için önemli eleştiri olmadan gelişimde olmuyor. Ama film müziklerini değerlendirme ve bu alanda belirli bir niteliğe kavuşacak paylaşıma sadece saçma gözüyle bakmakta o kadar doğru bir bakış açısı gibi gelmiyor bana. Yanlış anlamayın saçma yorumu kişisel bir ifade buna saygım var benim isteğim bunun nedenlerini daha açık bir şekilde yazmanız, eleştirilerinizi yapmanız. Yapıcı her eleştiri ile unutulan bir rengi hatırladığımı düşünürek bu eleştirileri her kelimesine dikkat ederek okuyorum.

İletiTarih: 18 Mayıs 2010 00:43
JEDI44

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
JEDI44
John Williams ?
Kanimca gelmiş geçmiş en iyi müzisyenlerden birisi..

John Williams in listede olmayı hakeden birden fazla parcası var fakat ankette yer alamadılar gordugum kadariyla bu nedenden diger seçeneğini işaretliyorum.

Favorilerim:

Star Wars Ep.IV - Final Scene (Throne Room) & End Credits

Schindler's List Soundtrack - Main Theme

Super Man Theme

The Indiana Jones Theme

E.T. Theme Song

İletiTarih: 18 Mayıs 2010 10:27
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 114 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film