Giriş Kayıt
Tamam, söyle rahatla... ©
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 71. sayfa (Toplam 187 sayfa) [Bu başlıkta 2791 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 69, 70, 71, 72, 73, ..., 185, 186, 187 Sonraki »
Yazar Mesaj
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Bugün okulda bir ankete katıldım, mecburi tabii. Anket sorularından biri şöyleydi: Aylık harcamalarınızın nelere gittiğini en çoktan en aza doğru sıralayınız!

Cevabım:

İnternet gideri
İçki
Diğer (Karı kız) hahahahaha

İyiki şu anketlerde isim almıyorlar yoksa gören de beni öğrenci sanacak. Füüü üüü üü Şimdi aklıma geldi de umarım anabilim dalı öğretmenimiz anketlere şöyle bir göz gezdireyim diyerekten okumaya kalkmaz, çünkü el yazımdan kesin ben olduğumu anlar. Rus ruleti

İletiTarih: 16 Mayıs 2011 16:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
nightmadly52

İletiler: 102

Özel mesaj gönder
nightmadly52
Forumlarda dolaşırken karşıma bir yorum geldi, öldüm gülmekten : ))))

-----------A-L-I-N-T-I----------------------

Şimdiki gençler çok şanslı.

Benim gençliğimde cine5 in erotik kuşağının şifresiz ilk 5 dakikası için, saat kurup kalkanlar vardı.

-----------A-L-I-N-T-I----------------------

Karıncalı zamanlar hahaha ... : ))))

İletiTarih: 17 Mayıs 2011 12:35
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ubi bene ibi patria
Müdavim

Özel mesaj gönder
Son iki dönemdir sırasıyla Antik Edebiyat ve Mitoloji derslerimize giren Dr. Ayşen Sina öğretmenimizi gerçekten çok özleyeceğim. Okul bitene kadar başka dersimize girmeyecek. Keşke dersinden kalsaydım. Melek ama.. Hayatımda; güzel, eğlenceli, esprili, görsellik açısından zengin ve daha bir sürü şey bakımından, böylesine ders işleyen bir öğretmen görmedim. Esprilerini talk show senaristlerinin yazdığından şüphelenmiyor değilim ha! yakaladım Elindeki "Mitolojik ve Antik Edebiyat" konularını değerlendirmeyi çok iyi beceriyor. Bizim fakültede onun dersini alan her kime sorarsanız sorun hepsi şu yukarıda yazdıklarıma katılacaklardır. Bu ülkede onun gibi öğretmenlere bolca ihtiyaç var.

İletiTarih: 18 Mayıs 2011 01:50
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Bugün staj yaptığım okulda bir 8. sınıf öğrencisinin sırasında, '' Ateşli sohbetler için bu numarayı ara 05...'' ...bilmem ne numarasının yazılı olduğunu görünce gülsem mi ağlasam mı bilemedim. Şok

İletiTarih: 18 Mayıs 2011 02:10
ubi bene ibi patria
Müdavim

Özel mesaj gönder
Bölüm başkanını karşıma aldım. Mezuniyetim ciddi anlamda yatar. yakaladım Bazı konularda sırf onun yüzünden yarı yolda kalmam umarım. Füüü üüü üü Çetin bir sene beni bekliyor. Lanet olsun sana ve tüm buçukluklara. Shame on you

İletiTarih: 19 Mayıs 2011 00:16
Mr_Nobody
İskandinav Sineması

İletiler: 6033

facebook twitter E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Mr_Nobody
İskandinav Sineması
Bugün 3 saat içinde İzmir'de üç mevsimi yaşadık yahu. Önce bunaltıcı bir yaz sıcağı vardı. 1 saat içinde sağanak yağmurlu, kara kara bulutlu bir kış gününe döndü hava. Yine 1 saat içinde ılık bir ilkbahar havası vardı. İzmir'in havasına güven olmaz biliyorum ama bu kadarı İzmir için bile fazlaydı. Melek ama..

İletiTarih: 19 Mayıs 2011 20:16
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Aynı üç saatte bizim elektrikler de 10 kere gitti geldi. Yorumsuz.

İletiTarih: 19 Mayıs 2011 22:02
ubi bene ibi patria
Müdavim

Özel mesaj gönder
Şaka gibi şu arkadaşlarım ya, bir batak yüzünden tekme tokat kavga ettiler. Ayıralım derken arada biz de yamulduk. Of yaa

Neyse her işte bir hayır vardır. Artık hiç batak ve türevi kart oyunları oynamayacağız gibi. Daha fazla boş zaman, yaşasın. PES konusunda bir kavga da ben çıkartayım. Çok vaktimi yiyiyor meret. Daha fazla boş vakit. Çok kötüyüm ha! yakaladım

İletiTarih: 21 Mayıs 2011 22:03
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

nymph Eski Yönetici
Perşembe'ye minik çapta bir tez sayılabilecek ödev teslimim var, ben hala vakamı seçmedim, kaynaklarımı bulmadım. Sonum ne olacak bilemiyorum, beni gazlayacak bir motivasyon aracına ihtiyacım var sanırım. Baygın

Hava şu an günlük güneşlik, 1 saatliğine sahile yürüyüşe gitsem kendime gelir miyim acaba? Oturduğum koltuktan kalkmak o kadar zor geliyor ki! Şaşkın

İletiTarih: 22 Mayıs 2011 15:15
gitarisyen
Çevirmen

İletiler: 1284

gitarisyen Çevirmen
Haykırmak istiyorum...

Konuşamıyorum...

Konuşamıyorum...

Konuşamıyorum...

Konuşamı...

Konuşa...

Konuş...

Kon...

K...

İletiTarih: 24 Mayıs 2011 19:12
DyLeXia

İletiler: 595

Özel mesaj gönder
DyLeXia

İletiTarih: 25 Mayıs 2011 00:11
En son DyLeXia tarafından 25 Mayıs 2011 19:40 tarihinde değiştirildi.
bloodymary

İletiler: 30

Özel mesaj gönder
bloodymary
12 saat sonra kimya sınavım var. Kimyadan tiksiniyorum, ilk sıfırımı ondan aldım. Henüz çalışmaya başlamadım, başlamayı düşünmüyorum. Başlasam da bir dakikadan fazla çalışamıyorum zaten. Ama iyi haber, yarın kimyayla ilişkim bitiyor Çok Mutlu. Mutluyum ama içimde birazcık suçluluk da yok değil Baygın.

İletiTarih: 25 Mayıs 2011 00:25
nymph
Eski Yönetici

İletiler: 785

nymph Eski Yönetici
Ödev teslimim Perşembe günü ya yumurta kapıya dayanmadan bitirmem imkansız. pufff

Vakamla alakalı tüm teorik bilgileri kaynaklarıyla hallettim, geriye yorumlama kısmı kaldı. Kassam bugün bitiririm ama yok! Onun yerine The O.C izlemek daha önemli tabii! Neyse şu üç günü atlatayım başka da bir şey istemiyorum, geriye 5 adet finalim kalıyor, allahtan iş o sıralar durulmaya başlayacak! Hem yüksek lisans hem iş zor oluyormuş dostlar. 1,5 ayda bittim tükendim, takatim kalmadı. Şokella

İletiTarih: 25 Mayıs 2011 01:08
ubi bene ibi patria
Müdavim

Özel mesaj gönder
Ooolamaz... Manchester United 3'ün 1'ini aldı. Hehehehe Berbatov'u onyatçaktı var ya... Yardırırdı hemşerim. yakaladım Sir Alex Ferguson'da gitmiş yakasına kırmızı karanfil mi gül mü ne takmış. Gardiola ile birbirini tanıyabilmek için herhalde. hahahahaha

İletiTarih: 29 Mayıs 2011 01:52
Barış K
Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici

İletiler: 7269

Barış K Eski YöneticiGüvenilir Yükleyici
Uzun ve yorucu bir haftanın ardından sonunda pazar geldi ve haftalık tatilime kavuştum sabah erken kalkmak yok ohhhhh zzzzzzzz.. Ayrıca erken yatma derdimde olmuyor yakaladım

İletiTarih: 29 Mayıs 2011 02:05
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 71. sayfa (Toplam 187 sayfa) [Bu başlıkta 2791 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 69, 70, 71, 72, 73, ..., 185, 186, 187 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film