Giriş Kayıt
Tamam, söyle rahatla... ©
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 46. sayfa (Toplam 187 sayfa) [Bu başlıkta 2791 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 44, 45, 46, 47, 48, ..., 185, 186, 187 Sonraki »
Yazar Mesaj
PhalanX
Eski Yönetici

İletiler: 6198

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
PhalanX Eski Yönetici
Macır ne? Hehehehe

İletiTarih: 28 Ağustos 2010 23:59
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Abaddon
Emektar

İletiler: 704

Özel mesaj gönder
Abaddon Emektar
Muhacir demek (: Hele birde bizim oralarda muhacir yahnisi yaparlar ki.. Yemede yanında yat (:

İletiTarih: 29 Ağustos 2010 00:07
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Kastalia

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Kastalia
a uzatılarak okunur ama. maacır diye yani. Saygılar

İletiTarih: 29 Ağustos 2010 03:02
Abaddon
Emektar

Özel mesaj gönder
Abaddon Emektar
"Güzel ülkemin, hangi güzel dağından yuvarlanarak indinde geldin oğlum sen bu şehre?" Diye sormazlar mı sonra adama?

İletiTarih: 29 Ağustos 2010 03:53
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
"Macır" ı ilk gördüğümde ufak bir tebessüm oluşturdu bende. Tabii bizim buralarda bu lafı çok duyduğumda idrak etmekte pekte zorlanmadım. Ama doğrusu "Muhacir" dir herhalde. Biraz öteleme maksatlı kullanılıyor. Ötekileştirme, o beni biraz üzüyor. Manasından uzak kalıp, yafta olarak kullanılması biraz sevmediğim taraf. Onlarda insan nihayetinde diyerek sizleri mahsun dan bir parçayla buluşturayım.
Yine yutupa kaldık. Sümüklü

İletiTarih: 29 Ağustos 2010 11:49
sesizadam

İletiler: 2723

Özel mesaj gönder
sesizadam
Hapşırık krizlerindeyim. Hastalanıyorum... Geniş spektrumlu bir şeyler lazım bana resim

İletiTarih: 30 Ağustos 2010 00:03
ubi bene ibi patria
Müdavim

İletiler: 7469

Özel mesaj gönder
ubi bene ibi patria Müdavim
Berbat bir hafta sonu beni bekliyor... Kurtuluşum yok, yapacak bir şey de yok. Sümüklü

İletiTarih: 30 Ağustos 2010 14:23
bluemania

İletiler: 194

bluemania
596 gün sonra yeniden işbaşı. Oh be! Heyoo

İletiTarih: 30 Ağustos 2010 15:25
ubi bene ibi patria
Müdavim

Özel mesaj gönder
Bu hafta sonu sınav nedeniyle Ankara'dayım. Uzun zaman oldu Ankara. Bekle beni, ben geliyorum Beeee Puro

İletiTarih: 02 Eylül 2010 21:14
leone

İletiler: 485

Özel mesaj gönder
leone
Bişey gördüm hakikaten kızdım.Bu ukalalıktan başka bişey degil.
Bu kadar Gülücük

İletiTarih: 02 Eylül 2010 21:57
ubi bene ibi patria
Müdavim

Özel mesaj gönder
Servisime 50dk. daha var. Bir ara bulup kaytarayım dedim. Ankara'ya okul başlamadan gitmeyi hiç istemiyordum ama mecburiyet işte Hıhı .

İletiTarih: 03 Eylül 2010 23:42
Abaddon
Emektar

Özel mesaj gönder
Abaddon Emektar
Angara Angara güzel Angara, seni görmek ister her bahtı kara. dırıdıt dıt. dırıdıt dıt.

İletiTarih: 03 Eylül 2010 23:56
byKush

İletiler: 6404

Özel mesaj gönder
byKush
Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo Heyoo

İletiTarih: 04 Eylül 2010 02:01
Pre Ariant
Eski Yönetici

İletiler: 2385

Pre Ariant Eski Yönetici
154 kişilik Amigo takımın hayırlı olsun abi. resim
Bizim maça da bekleriz. resim

İletiTarih: 04 Eylül 2010 02:27
byKush

İletiler: 6404

Özel mesaj gönder
byKush
Neutral
Bir mesajla tüm sevincim kursağıma düğümlendi sevgili Avram... Bunca zaman ve mesajdan sonra bile halen beni yanlış anlayan ve yazdıklarımdan anlam çıkartıp alınanlar var ya helal olsun...

Not : Amigoların sebebini açıkladığımda sen de sevinirsin diye düşünüyorum... Ama bu gün değil, hevesim kaçtı...

İletiTarih: 04 Eylül 2010 02:40
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 46. sayfa (Toplam 187 sayfa) [Bu başlıkta 2791 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, ..., 44, 45, 46, 47, 48, ..., 185, 186, 187 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film