Giriş Kayıt
altyazı sıkıntısı
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
bayramandi12

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
bayramandi12
 altyazı sıkıntısı
yüklenmiyor

merhaba arkadaşlar telefonda idm ile the illusionist filmini indirdim.Türkçe altyazı olarak ardından laptop'a attım(pc hali sıkıntı o yüzden ücretsiz mobil versiyonu kullanıyorum idmnin ).Laptoydayken filmi açtığımdaysa altyazının olmadığını ingilizce sesin oldugunu gördüm.bu siteden altyazı indirdim filmin altyazısını ama altyazı görünmedi diger çevirmenlerinkileri de indirdim 4-5 farklı çevirmenin hepsinde de altyazı eklenmedi.1. olarak telefonda idm ile film indirdigimde sıklıkla türkçe altyazı indiririm animasyonlar hariç ve arada altyazısız bir şekilde iniyor bunun önüne nasıl geçerim ? buradan hallediyordum altyazıyı alıp ama the illusionist filminde ilk defa (yanlış hatırlamıyorsam) buradan altyazı alıpda atsam bile altyazı yüklenmedi.2. olarak da neden altyazıyı attığım halde altyazı yüklenmediğini açıklarsanız sevinirim teşekkürler şimdiden.

İletiTarih: 27 Eylül 2023 20:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
archraist
Müdavim

İletiler: 3199

Özel mesaj gönder
archraist Müdavim
Winrar tarzı programlar ile altyazıyı önce çıkarmanız gerekir

İletiTarih: 28 Eylül 2023 01:18
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film