Giriş Kayıt
bugün itibari ile siteye vpn ile ulaştım
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 34 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
Yazar Mesaj
kerbeross

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
kerbeross
 bugün itibari ile siteye vpn ile ulaştım

selam tüm forum üyelerine,
uzun zamandır sorunsuz girdiğim siteye 15 dakika önce tüm browserlar ile denememe rağmen vpn kullanarak ulaştım,diğer altyazı sitesine olan bu siteyede sanırım oldu ya da olacak,bu konuda bir açıklama bulamadım,emek verenler sağolsun şimdiden diyelim.
teşekkürler.

İletiTarih: 17 Haziran 2022 17:57
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Aquamarine

İletiler: 310

Özel mesaj gönder
Aquamarine
Bende şu an siteye vpn ile giriş yapabiliyorum.Başka türlüsü mümkün olmuyor. Neler olduğuna dair bilgi verecek birileri var mı ?

İletiTarih: 17 Haziran 2022 18:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
windowsxp

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
windowsxp
btk kararı gözükmüyor ama henüz işlenmemiştir. büyük ihtimal kapatıldık.

İletiTarih: 17 Haziran 2022 18:54
zerkalohamit

İletiler: 5

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
zerkalohamit
Ben yurtdışından bağlanıyorum sorun olmadı btk'dan kontrol ettirdim şu şekilde yazıyor:

Bilgi Teknolojileri ve İletişim Kurumu tarafından uygulanan bir karar bulunamadı.

İletiTarih: 17 Haziran 2022 19:46
denisilin
Yorumbaz

İletiler: 122

Özel mesaj gönder
denisilin Yorumbaz
Platformlar

Sanırım Disney plus vb. platformlar yüzünden oldu bu iş! İnşallah çözülür kısa zamanda, hadi bir şekilde giriyoruz ama evimiz gibi olan bu siteye hırsız gibi arka kapıdan girmek hoş olmuyor!

İletiTarih: 17 Haziran 2022 21:53
Divxteam
Yorumbaz

İletiler: 177

Özel mesaj gönder
Divxteam Yorumbaz
Re: Platformlar

« denisilin » yazdı:
Sanırım Disney plus vb. platformlar yüzünden oldu bu iş! İnşallah çözülür kısa zamanda, hadi bir şekilde giriyoruz ama evimiz gibi olan bu siteye hırsız gibi arka kapıdan girmek hoş olmuyor!

Sevgili Denisilin; Halihazırda zaten telif yiyen filmlerin altyazıları site de kabul görmediği halde erişiminin engellenmesi içime kuşku düşürüyor. Umarım sorun çözülür de biz de dediğin gibi arka kapıdan değil de ön kapıdan gireriz.

İletiTarih: 17 Haziran 2022 21:57
Sharp1903

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
Sharp1903
Evet ben de aynı şekilde vpn ile girebildim siteye maalesef Çok üzgün

İletiTarih: 17 Haziran 2022 23:01
gokhanonline
Güvenilir Yükleyici

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
gokhanonline Güvenilir Yükleyici
Arkadaşlar telifle ilgili bir sıkıntı var aşağıdaki linkte açıklanmış yakın zamanda çözülür umarım.

http://aidiyet.esb.org.tr/landpage?ms=turkcealtyazi.org

İletiTarih: 17 Haziran 2022 23:09
motion112233
Müdavim

İletiler: 1229

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Keşke telif hakkı sahiplerine bulaşmasaydık. Adamların bir emeği var sonuçta. Ne bileyim, mesela Netflix'in falan altyazılarını alıp alıp yüklemeseydik. Sümüklü

@kerbeross
@Aquamarine
@windowsxp
@zerkalohamit
@denisilin
@Sharp1903
@gokhanonline
İletiTarih: 17 Haziran 2022 23:15
motion112233
Müdavim

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Bizim de avukatlarımız var, kesin harekete geçmişlerdir diye düşünüyorum. Heyoo

İletiTarih: 18 Haziran 2022 00:20
Fredo

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Fredo
(turkcealtyazi.org) erişime engellenmiştir...

Bu internet sitesi (turkcealtyazi.org)
aşağıdaki karara istinaden erişime engellenmiştir.

İSTANBUL ANADOLU CUMHURİYET BAŞSAVCILIĞI FİKRİ VE SINAİ HAKLAR SORUŞTURMA BÜROSU
17-06-2022 tarihli ve 2022/125326 Soruşturma D.iş sayılı kararı...

Biz Dizi ve Sinema Severlerin Altyazı Konusunda Hiç Bir Zaman Sıkıntı Çekmediğimiz Siteye Maalesef Anadolu Cumhuriyet Savcılığı Tarafından ERİŞİM ENGELİ Konulmuş, Çok üzgünüm Umarım Sorun En Kısa Zamanda Çözülür...

İletiTarih: 18 Haziran 2022 14:01
motion112233
Müdavim

Özel mesaj gönder
motion112233 Müdavim
Disney geldi, mertlik bozuldu. Puro

@denisilin
İletiTarih: 18 Haziran 2022 15:08
kerbeross

İletiler: 13

Özel mesaj gönder
kerbeross
sürekli aynı şeyleri yaparak farklı sonuçlar almak istenmesine bir örnek daha,arkadaşlar bu işlere kimsenin engel olamıyacağını halen bilmeyenler var,daha önce erişime kapanan diğer sitede halen açılmadı ama insanlar girebiliyor.

dünya da altyazı paylaşımı yapan ciddi hit alan yabancı sitelerde var türkçe içerikler oralarda mevcut,buradan detay yazmak istemiyorum dünyanın en büyük torrent sitesi bile engellenemez iken bu işler buralara geliyor çok ilginç.

üyelik ile yerli yabancı dijital platform içerikleri yayınlayan türk torrent siteleri var,bu iş bir ayar tutmuyor,ayrıca burada torrent paylaşımıda yok,dijital platformlar içeriklerinin paylaşılmasına engel olamıyorlar ama altyazıya engel oluyorlar saçmalık bu,dünya da bu işe engel olamazlar asla ne desek boş.

İletiTarih: 18 Haziran 2022 16:00
laboxz21

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
laboxz21
Bu site ne film ne de dizi indirme linki veriyor. Sadece var olan ingilizce altyazıları türkçeye dönüştürüyor. Sitenin kapatılması Tam bir adilik.

İletiTarih: 18 Haziran 2022 16:40
En son laboxz21 tarafından 26 Haziran 2022 17:14 tarihinde değiştirildi.
adze55
Müdavim

İletiler: 1616

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
adze55 Müdavim
Ne yalan söyliim vpn le de olsa siteye ulaşabildiğime sevindim.

İletiTarih: 18 Haziran 2022 20:19
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 34 mesaj bulunuyor] Sayfa:: 1, 2, 3 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film