Giriş Kayıt
Euphoria (2019–)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü

İletiler: 18377

facebook twitter Özel mesaj gönder
Quaresmania
You talkin' to me?
EditörHaber Editörü
 Euphoria (2019–)

resim

Alıntı:
Aynı adlı İsrail dizisinden uyarlanan Euphoria, bir grup gencin seks, travma, uyuşturucu, sosyal medya, dostluk ve aşk gibi kavramları keşfediş öyküsünü işliyor. Sam Levinson’ın yarattığı ve senaryosunu yazdığı “Euphoria” başrolünde, Disney Chanel’ın yıldızı Zendaya’ya yer veriyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Zendaya’nın yanı sıra Maude Apatow, Brian “Astro” Bradley, Eric Dane, Barbie Ferreira, Storm Reid ve Sydney Sweeney boy gösteriyor. Yürütücü yapımcılar arasında ise ünlü rapçi Drake ve menajeri Future the Prince’in yanı sıra Ron Leshem, Daphna Levin, Tmira Yardeni, Ravi Nandan, Kevin Turen, Hadas Mozes Lichtenstein, Mirit Toovi, Yoram Mokadi ve Gary Lennon gibi isimler var. Ron Leshem, Daphna Levin ve Tmira Yardeni'nin yarattığı İsrail yapımı orijinal seri, 10 bölümden oluşmuş ve 2012-2013 sezonunda izleyici karşısına çıkmıştı.

Euphoria
2019
Euphoria
Dram55 dk

Yönetmen: Augustine Frizzell, Sam Levinson, Pippa Bianco
Yönetmen koltuğunda Augustine Frizzell’in oturduğu aynı isimli İsrail yapımı diziden uyarlanan Euphoria’da 17 yaşındaki Rue’nun hikayesi anlatılıyor... Zendaya’nın hayat verdiği Rue’nun anlattığı hikayeler; seks, kimlik arayışı, travma, sosyal...
8.3 (247,489 Oy)

İlk sezon 4'ten 8. bölüme kadar olan bölümlerin Türkçe altyazıları yok. Kaynak altyazılar sitede mevcut.

İletiTarih: 30 Eylül 2019 14:49
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
Euphoria dizisinin geri kalan tüm sezonunu bir arkadaş çevirmeye başlamıştı, hatta %35 oranında bitirmişti.Sonra durdu galiba.

İletiTarih: 30 Eylül 2019 19:54
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
metamvitamin

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
metamvitamin
Dizinin çevirisini yapan bir çevirmen var mı acaba?

İletiTarih: 26 Mayıs 2020 12:18
OzanPartal

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
OzanPartal
Bu dizinin kaliteli bir çeviris olsa keşke...

İletiTarih: 26 Mayıs 2020 12:51
kekulice

twitter Özel mesaj gönder
kekulice
ben ilk iki bölümü de çevirdim bitirdiğimde paket olarak yüklemeyi düşünüyorum eğer kabul edilirse

İletiTarih: 27 Mayıs 2020 15:20
fenadegil

Özel mesaj gönder
fenadegil
iyi olur bro güzel dizi

İletiTarih: 27 Mayıs 2020 16:36
Dr Robert Ford

İletiler: 15

Özel mesaj gönder
Dr Robert Ford
arkadaşlar selam, bu dizinin 2 adet özel bölümü var, bunların altyazılarını ben mi bulamadım, yoksa yok mu? bilen var mı? teşekkürler.

İletiTarih: 27 Haziran 2022 12:37
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film