Giriş Kayıt
Altyazı İle İlgili Sorularınızı Buraya Sorunuz
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 105 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sonraki »
Yazar Mesaj
cybertron

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
cybertron
« ZihU » yazdı:
Özelliklerden dosya türünü winrar yapın.

Saygılar

Özelliklerde winrar seçeneği yok acaba benim pc ile alakalı bir durum mudur?

İletiTarih: 15 Şubat 2019 16:10
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Nefretizm

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
Nefretizm
« cybertron » yazdı:
Özelliklerde winrar seçeneği yok acaba benim pc ile alakalı bir durum mudur?

O makinede winrar vb program kurulu olmayabilir. Kurulu ise siz sağ tuş özellikler kısmından kendiniz exe dosyasını arattırmanız lazım.

İletiTarih: 15 Şubat 2019 20:34
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
cybertron

Özel mesaj gönder
cybertron
« Nefretizm » yazdı:
O makinede winrar vb program kurulu olmayabilir. Kurulu ise siz sağ tuş özellikler kısmından kendiniz exe dosyasını arattırmanız lazım.

Sanırım yüklü değil,arattım ama bulamadım..İlginiz için teşekkür ederim.

İletiTarih: 17 Şubat 2019 16:07
pathem

İletiler: 354

Özel mesaj gönder
pathem
Merhabalar
Altyazı dosyası hakkında bir sorum olacak. Yardım edin Yardım edin Altyazıyı indirdim. Birlikte aç dediğim zaman SW 6.0b olan uygulamayı göremiyorum. Programı yükledim. Fakat önerilen uygulamalarda görünmüyor. Bunu nasıl halledebilirim? Türkçe yama nerden bulabilirim sw 6.0b için? Şaşkın

İletiTarih: 16 Eylül 2019 21:21
salih_m7

İletiler: 102

Özel mesaj gönder
salih_m7
Konuşma çizgileri hakkında

Herkese merhabalar. Yeni yeni çeviriler yapmaya başladım.
Ara ara sorular soracağım teşekkürler Gülücük

- Seninle gelmek istiyorum.
- Fakat buralar pekte...

...senin için uygun yerler değil.
- Yalancı, beni istemiyorsun.

Burda alltaki satırda ilk cümlede konuşma
Çizgisi koymadım. Peki koymam gerekiyor muydu?

İletiTarih: 29 Ekim 2019 05:18
manuel mandalina

İletiler: 160

twitter Özel mesaj gönder
manuel mandalina
Re: Konuşma çizgileri hakkında

« salih33 » yazdı:
Herkese merhabalar. Yeni yeni çeviriler yapmaya başladım.
Ara ara sorular soracağım teşekkürler Gülücük

- Seninle gelmek istiyorum.
- Fakat buralar pekte...

...senin için uygun yerler değil.
- Yalancı, beni istemiyorsun.

Burda alltaki satırda ilk cümlede konuşma
Çizgisi koymadım. Peki koymam gerekiyor muydu?

Bir kez koyduğunuz için gerek yok gibi, çok kötü gözükür hem. Ayrıca "pekte" değil, "pek de" oması gerekiyor. Gülücük

İletiTarih: 29 Ekim 2019 10:52
salih_m7

İletiler: 102

Özel mesaj gönder
salih_m7
Re: Konuşma çizgileri hakkında

« manuel mandalina » yazdı:
Bir kez koyduğunuz için gerek yok gibi, çok kötü gözükür hem. Ayrıca "pekte" değil, "pek de" oması gerekiyor. Gülücük

Teşekkürler Gülücük

İletiTarih: 29 Ekim 2019 15:03
miskinkedi

İletiler: 13

miskinkedi
Merhabalar, bir sorum olacaktı. Benim çevirdiğim dizi haftaya sezon finali yapıyor. Son bölümü, diğer bölümleri de içeren bir paket halinde mi yüklemeliyim? Yoksa son bölümü ve 9. sezon paketini ayrı ayrı yüklesem de olur mu?

İletiTarih: 09 Kasım 2019 13:41
RagnarLothbrok

İletiler: 232

RagnarLothbrok
« miskinkedi » yazdı:
Merhabalar, bir sorum olacaktı. Benim çevirdiğim dizi haftaya sezon finali yapıyor. Son bölümü, diğer bölümleri de içeren bir paket halinde mi yüklemeliyim? Yoksa son bölümü ve 9. sezon paketini ayrı ayrı yüklesem de olur mu?

Merhaba miskinkedi seöylediğiniz 2.i seçeneği yapmanız daha iyi olur tüm bölümleri tek tek yükledikten sonra dilerseniz ondan sonra paket olarak yükleyebilirsiniz çünkü bazen üyeler 1 yada 2 bölümün altyazılarını indirmek istediği zaman paket dosyayı indirmesine gerek kalmadan sadece istediği bölümü indirebilmesini sağlamak içindir. Saygılar Saygılar

@miskinkedi
İletiTarih: 13 Kasım 2019 20:28
miskinkedi

İletiler: 13

miskinkedi
« Floki47 » yazdı:
Merhaba miskinkedi seöylediğiniz 2.i seçeneği yapmanız daha iyi olur tüm bölümleri tek tek yükledikten sonra dilerseniz ondan sonra paket olarak yükleyebilirsiniz çünkü bazen üyeler 1 yada 2 bölümün altyazılarını indirmek istediği zaman paket dosyayı indirmesine gerek kalmadan sadece istediği bölümü indirebilmesini sağlamak içindir. Saygılar Saygılar

Tamamdır, çok teşekkür ediyorum. Saygılar

İletiTarih: 13 Kasım 2019 22:28
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
Bir süredir bazı altyazılarda yaşadığım bir sorun var ondan bahsetmek istiyorum.Altyazı dosyası ve onunla tam uyumlu video dosyası birbirine entegre olmuyor yani videoda altyazı gözükmüyor.Sorunla arada sırada karşılaşmama rağmen kaynağını çözemiyorum.Bu problemi yaşayan başkaları var mı yoksa benimle mi ilgili.
Örnek vermem gerekirse

MINDHUNTER.S02E01.720p.NF.WEB-DL.DDP5.1.x264-MZABI TR

Video dosyası altta kalıyor.Normalde kopyala yapıştır olayından sonra video dosyası üstte oluyordu.
Bu pozisyonda videoyu çalıştırdığımda altyazı gözükmüyor.

Saygılar Saygılar

İletiTarih: 19 Kasım 2019 19:32
RagnarLothbrok

RagnarLothbrok
« ango » yazdı:
Bir süredir bazı altyazılarda yaşadığım bir sorun var ondan bahsetmek istiyorum.Altyazı dosyası ve onunla tam uyumlu video dosyası birbirine entegre olmuyor yani videoda altyazı gözükmüyor.Sorunla arada sırada karşılaşmama rağmen kaynağını çözemiyorum.Bu problemi yaşayan başkaları var mı yoksa benimle mi ilgili.
Örnek vermem gerekirse

Video dosyası altta kalıyor.Normalde kopyala yapıştır olayından sonra video dosyası üstte oluyordu.
Bu pozisyonda videoyu çalıştırdığımda altyazı gözükmüyor.

Saygılar Saygılar

Merhaba ango kopyala yapıştır yaparken video dosyasının adını kopyalayıp yapıştırman lazım srt dosyasına ama uzantının silinmediğinden emin olman lazım gene de olmazsa altyazıyı video dosyası açıkken sürükle filmin içine idare edersin Saygılar

İletiTarih: 19 Kasım 2019 19:59
ango

İletiler: 299

Özel mesaj gönder
ango
« Floki47 » yazdı:
Merhaba ango kopyala yapıştır yaparken video dosyasının adını kopyalayıp yapıştırman lazım srt dosyasına ama uzantının silinmediğinden emin olman lazım gene de olmazsa altyazıyı video dosyası açıkken sürükle filmin içine idare edersin Saygılar

Çok Mutlu Kırk yıldır altyazı dosyasını kopyalayıp videoya yapıştırıyorum tersini hiç düşünmemiştim hahaha oldu teşekkür ederim Gülücük
Yaşlanıyorum galiba @Floki47 tekrar sağol Gülücük
Bu arada bu sitenin olmazsa olmazlarındansın söylemem lazım, iltifat değil gerçek bu Saygılar

İletiTarih: 19 Kasım 2019 20:15
RagnarLothbrok

RagnarLothbrok
« ango » yazdı:
Çok Mutlu Kırk yıldır altyazı dosyasını kopyalayıp videoya yapıştırıyorum tersini hiç düşünmemiştim hahaha oldu teşekkür ederim Gülücük
Yaşlanıyorum galiba @Floki47 tekrar sağol Gülücük
Bu arada bu sitenin olmazsa olmazlarındansın söylemem lazım, iltifat değil gerçek bu Saygılar

Teşekkür Ederim Güzel Sözleriniz İçin Sizlerin Sayesinde Seviliyoruz. Sağolun. Problemi Çözmene Sevindim yakaladım

İletiTarih: 19 Kasım 2019 20:30
ridoo28

Özel mesaj gönder
ridoo28
arkadaşlar sitede alt yazı içeriğini göstere tıklayınca altyazının içinde şöyle bi durum var

.kutsal g?rd???m?z her
?eye sald?r?s?na kar??l?k...

bu alt yazıyı indirip notepad ile açınca degişen bir şey yok bu yüzden pc ye format attım ama nafile..

kolay gelsin

İletiTarih: 29 Aralık 2019 23:55
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 105 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film