Giriş Kayıt
Game of Thrones'un Final Sezonunu Beğendiniz Mi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 18 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2

Game Of Thrones'un Final Sezonunu Beğendiniz Mi?
Evet
17%
 17%  [ 230 ]
Hayır
82%
 82%  [ 1092 ]
Toplam Oylar : 1322 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
Rindaman

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
Rindaman
Hiç güzel olmadı. Ö BÖNÖM KRÖLÖÇÖM! Yapma yaa!

Söyleyecek çok şey var da yazıp zaman kaybetmek istemiyorum. Adamın önünde yıllar vardı ama adam akıllı bir kitap yazmadı böyle oldu! Yazmak zorunda da değildi fakat aklında bir kaç şema belirleyip onu sunabilirdi. Şu ellerindeki malzemeyle işleri biraz daha değiştirip daha düzgün bir sebep sonuç zinciri yaratabilirlerdi. Saçma sapan işler döndü sinir oluyorum ya! Bundan sonra final yapmadan dizi izlemiycem ne bu ya!

İletiTarih: 08 Haziran 2019 22:41
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
orlsyn

İletiler: 15

Özel mesaj gönder
orlsyn
Hayatımda izlediğim en kötü dizi finalidir buna LOST da dahil. Dizinin bütün haşmetini bitirdi, sıradan bir dizi olarak tarihe geçti. Demek ki neymiş, kitaba bağlı kalınmayınca senaryo yazmayı HBO beceremiyormuş.

İletiTarih: 12 Haziran 2019 08:43
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
oLchY

İletiler: 21

Özel mesaj gönder
oLchY
Bu senaristlere nasıl sövsem bilemedim.

İletiTarih: 18 Haziran 2019 16:15
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 18 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film