Giriş Kayıt
IMDB'deki Listem Buraya Aktarılabilir mi?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
ST4LKER

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
ST4LKER
 IMDB'deki Listem Buraya Aktarılabilir mi?

IMDB'deki listem(izleyeceklerim ve izlediklerim bir arada şuan 1636 içerik var.) çok uzun olduğu için buraya aktarmaya üşeniyorum.Buraya aktarma şansım var mı? yada eğer yoksa böyle bir özelliğin gelme şansı var mı?

İletiTarih: 05 Nisan 2019 14:24
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
canerceki
Müdavim

İletiler: 153

Özel mesaj gönder
canerceki Müdavim
Ben de TA ile IMDB arasında bir senkronizasyon yapmak istiyorum ama malesef olmuyor. TA listeyi dışa aktarmaya izin vermiyor IMDB de içeri aktarmaya izin vermiyor bildiğim kadarıyla. Sümüklü

İletiTarih: 14 Haziran 2019 09:47
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
mantikinsani

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
mantikinsani
OYLADIKLARIM bölümünde IMDB den indirdiğimiz cvs. formatındanki dosyamızı yükleyebiliyoruz. IMDB de puanlarımız yüklenmiş oluyor.

İletiTarih: 14 Haziran 2019 11:24
canerceki
Müdavim

Özel mesaj gönder
canerceki Müdavim
« mantikinsani » yazdı:
OYLADIKLARIM bölümünde IMDB den indirdiğimiz cvs. formatındanki dosyamızı yükleyebiliyoruz. IMDB de puanlarımız yüklenmiş oluyor.

Yardımınız için teşekkürler fakat tam tersini yapmak nasıl mümkün olur acaba? TA Listemi IMDB'ye eklemek istiyorum..

İletiTarih: 14 Haziran 2019 14:22
mantikinsani

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
mantikinsani
sanırım mümkün değil...bende değerlendirmenin netliği açısından puanlamanın 10 değil 100 üzerinden olmasını istiyorum.

İletiTarih: 14 Haziran 2019 14:57
canerceki
Müdavim

Özel mesaj gönder
canerceki Müdavim
Hepimizi tabii ki mutlu etmesi mümkün olmayacak webmasterımızın ama canı sağolsun. Bu haliyle de Türkiye'nin en iyisi TA

İletiTarih: 14 Haziran 2019 15:30
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film