Giriş Kayıt
La Casa De Papel'in ülkemizde çok fazla abartıldığını düşünüyor musunuz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2

La Casa De Papel'in ülkemizde çok fazla abartıldığını düşünüyor musunuz?
Evet
75%
 75%  [ 1045 ]
Hayır
24%
 24%  [ 336 ]
Toplam Oylar : 1381 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
vassagoking
Yorumbaz

İletiler: 10

Özel mesaj gönder
vassagoking Yorumbaz
Türk dizilerinin arablar üzerinde etkisinin bir benzeri bence.

İletiTarih: 16 Mayıs 2018 12:42
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
ozgurtaylan
Yorumbaz

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
ozgurtaylan Yorumbaz
İspanyol sinemasını takip ettiğimden diziyi henüz bu kadar popüler olmadan izledim. Bundan olsa gerek beklentimin oldukça üstünde çıkan bir diziyi izlemek hoşuma gitti.Dizinin biraz protest ruha sahip karakterlerden oluşması ve konunun finalde benzer temada işlenmesi izleyenlerin ilgisini çekti bence. Bazı film ve diziler izleyende farklı bir iz bırakır. Müzikleri, kullanılan renkleri, karakterleri vs etkiler çok insanı. Ben Breaking Bad'i izlemeye başlarken tesadüfen sadece bir 5 dakikalık sahneyi görünce 'bu ne tuhaf bir dizi' demiş sonra tüm seriyi bitirmiştim.

İletiTarih: 16 Mayıs 2018 23:21
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
QtarantinoQ

İletiler: 22

Özel mesaj gönder
QtarantinoQ
Dizi'nin bir hayranıyım. Lakin mantık hataları olması son derece normal. Bu göreceli bir kavramdır. Kurgusu işlenişi benim gözümde başarılı. Abartıldığına inanmıyorum. Geçmiş türk filmlerinin ve günümüz dizilerinde bir çok filmin (dizinin ) çok fazla mantık hatası varken ve üzerine üstlük hala daha izlenebildiğini görüyoruz. Konusu kurgusu roller psikolojik tepki ve travmalar oldukça başarılı. Dizinin abartıldığı konusuna katılmayıp bu dizi için mini anket cevabım Hayır yönünde olmuştur.

İletiTarih: 18 Mayıs 2018 19:13
The Shining

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
The Shining
İzlediğim diziler arasında en kötüsü, beş para etmez.

İletiTarih: 19 Mayıs 2018 12:25
faberge

İletiler: 4

Özel mesaj gönder
faberge
orta seviye bir izleyici için bile çok vasat ve bir çok mantık hataları olan bir dizi, kesinlikle overrated.

İletiTarih: 21 Mayıs 2018 14:45
esrin

Özel mesaj gönder
esrin
asiri abartildigini dusunenlerdenim.

baslayip 3. bolumde biraktim, abartilmasi devam ettikce benim mi anlamadigim bisey var diye izlemeye devam ettim ve zar zor (izlerken telefonla oynayarak, baska islere odaklanarak vs) bitirdim.
bana cok klise ve bayagi geldi, anlamadigim ne oldu anlamadim. keza gercekcilikten cok uzak, populist bi senaryosu var.

İletiTarih: 24 Mayıs 2018 16:30
e91

İletiler: 33

Özel mesaj gönder
e91
Kesinlikle evet.

İletiTarih: 28 Mayıs 2018 01:10
turgutalp52

İletiler: 5

Özel mesaj gönder
turgutalp52
güzel dizi ama GOT vikings personel of interest gibi dizilerin yanında esamesi okunmaz.

İletiTarih: 29 Mayıs 2018 22:12
adams

Özel mesaj gönder
adams
8.3 puan abartı mı hem de bir dizi için ???
kısıtlı bütçe içe 1 günde 1 sezon izlettirecek kadar akıcı, tam isabet oyuncu-karakter seçimi ...
bella ciao ile o döneme götüren an, berlin gibi kült bir karakter ...
hala 8.3 abartı mı diyorsunuz ...

İletiTarih: 30 Mayıs 2018 21:02
bahaman

Özel mesaj gönder
bahaman
Kesinlikle abartılmış bir dizi, izledim mi? Evet, beğendim mi? Evet. Ama asla en iyiler kategorisine konulmaz. Zamanla unutulur gider.

İletiTarih: 30 Mayıs 2018 22:49
deckard

İletiler: 106

Özel mesaj gönder
deckard
2 bölüm izleyip sildim.İspanyolca kafa şişiriyor.Çok kötü.

İletiTarih: 05 Haziran 2018 11:35
rainbow64

Özel mesaj gönder
rainbow64
HAYIR

Kesinlikle abartılı olduğunu düşünmüyorum. Gerçekten hem senaryo hem de oyunculuk açısından benzerlerine göre çok daha ötede yer alan bir yapım. Sadece bununla kalmıyor tabi ki. Jenerikte kullanılan parça çok harika.Zaten diğer platformlarda dinlenme oranlarından da bu anlaşılabilir. Bunun yanı sıra dizide özellikle politik vurgulamalar oldukça güzel işlenmiş ve İspanyol halkının bazı karakteristik özellikleri belirtilmiş. Katalan dünyasının bir kaç detayı da dizide küçük ayrıntılarda yer alıyor. Bence abartılıyor diyenler acaba saçma sapan diziler izleyen kesimler mi sormak gerek. Saygılar

İletiTarih: 05 Haziran 2018 18:33
sedayilmazer0704

İletiler: 3

Özel mesaj gönder
sedayilmazer0704
Kesinlikle Abartılı

Bana 1 tane aksiyon sahnesi söyleyin !
Diyaloglar çok uzun ve sıkıcı.
Beklediğim etkiyi kesinlikle yapmadı bende.
Aşırı abartmışlar, anket gayet yerinde.

İletiTarih: 08 Haziran 2018 17:01
netkopuk

İletiler: 8

Özel mesaj gönder
netkopuk
Güzel bir diziyi ama ülkemizde abartıldı. Daha iyi diziler var ve bu abartan insanlar o dizileri hiç izleyemeyecekler.

İletiTarih: 09 Eylül 2018 13:27
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film