Giriş Kayıt
Film ve Dizileri En Sık Nereden İzlersiniz?
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 50 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »

Film ve Dizileri En Sık Nereden İzlersiniz?
TV
24%
 24%  [ 322 ]
Bilgisayar
67%
 67%  [ 898 ]
Telefon / Tablet
4%
 4%  [ 61 ]
Projeksiyon (Perde, Duvar vs.)
3%
 3%  [ 42 ]
Toplam Oylar : 1323 | Ankete Katılanlar

Yazar Mesaj
dento

İletiler: 2

Özel mesaj gönder
dento
« Enddr » yazdı:
Yani sesin dağılmasını sevmediğimden, telefon üzerinden kulaklık ile izliyorum. Televizyonuma kablosuz kulaklık bağlanabilseydi kesinlikle televizyondan izlerdim.

PHILIPS SHC5200 KABLOSUZ Hİ-Fİ KULAKLIK

Her cihaza bağlanabilir birden fazla kulaklık tek vericiye bağlanabilir.

İletiTarih: 22 Haziran 2018 17:45
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
seko7356
Yorumbaz

İletiler: 138

Özel mesaj gönder
seko7356 Yorumbaz
Projeksiyon, tv, tablet hepsinden izliyorum ancak en iyisi projeksiyon. Özellikle görsel olarak iyi olan filmleri illaki projeksiyonda izliyorum. Film izlemeyi seven insanların (imkanları elveriyorsa) kendilerine yapacakları en büyük iyiliktir projeksiyon.

İletiTarih: 22 Haziran 2018 22:39
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Mutekki

İletiler: 1

Özel mesaj gönder
Mutekki
Beamer uygulaması ya da iTunes movies arşivinden 4K kiralayarak Apple Tv üzerinden 65 ekran Tv, Marantz SR5012 amfi ve Monıtor Audio Bronze Bx 5+2 sinema sistemi ile izliyorum.

İletiTarih: 23 Haziran 2018 04:52
kambercan22

Özel mesaj gönder
kambercan22
zamanında ilk çıkan led Projeksiyonlardan almıştım, onu da duvara verdim bir tane de ses sistemi yaptım 8 senedir kullanıyorum komşular çok sevmiyor beni ama yapacak bir şey yok...

İletiTarih: 24 Haziran 2018 07:02
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

E-Posta gönder Özel mesaj gönder
Htmakina
Kore Sineması
Yıllardır film izleyen birisiyim. İlk başlarda 5+1 ses sitemi olan bilgisayarlardan izlemeye başladım. O zaman ses kartı araştırıp en iyisini alırdık. Sound blaster 5+1 Creative. Daha sonraları 55" tv aldığımda (2003) bilgisayarı Vga çıkışıyla tv ye bağlayıp yine ses sistemini kullanarak izliyordum. Şu an biraz işler değişti. Egreat player + Lg Blueray 1000 what 5+1 ses sistemi 65" sony tv ve son donanımda bir masa üstü pc hepsi birbirine bağlı olarak duruyor. Hangisinden iyi ses ve görüntü alıyorsam onu kullanıyor ve işin tadını çıkarmaya bakıyorum. Hıhı

İletiTarih: 25 Haziran 2018 11:28
cagalr1

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
cagalr1
Arkadaşlar konu ile ilgili başlık aradım ama bulamadım o yüzden buraya yazmak istedim. Kimi zaman imdb sitesinde olup burada olmayan filmlere denk geliyorum. Onları bu siteye nasıl ekleyebilirim? Kimi zaman fragmanı ya da afişi olmayanlara gönderebiliyorum ama olmayan bir filmi eklemeyi bilmiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

İletiTarih: 25 Haziran 2018 12:49
Htmakina
Kore Sineması

İletiler: 3592

Htmakina
Kore Sineması
« cagalr1 » yazdı:
Arkadaşlar konu ile ilgili başlık aradım ama bulamadım o yüzden buraya yazmak istedim. Kimi zaman imdb sitesinde olup burada olmayan filmlere denk geliyorum. Onları bu siteye nasıl ekleyebilirim? Kimi zaman fragmanı ya da afişi olmayanlara gönderebiliyorum ama olmayan bir filmi eklemeyi bilmiyorum. Yardımcı olacaklara şimdiden teşekkürler...

Siz eklemiyeceksiniz zaten, bildireceksiniz editörler ekleyecekler.

İletiTarih: 25 Haziran 2018 14:52
cagalr1

İletiler: 36

Özel mesaj gönder
cagalr1
« Htmakina » yazdı:
Siz eklemiyeceksiniz zaten, bildireceksiniz editörler ekleyecekler.

Eyvallah hocam cevabın için de niyetim her şeyi onlardan beklemeyip taşın altına elimizi atmak amaçlıydı. Sonuçta onay verme işlemi yine onlardan geçecek zaten.

İletiTarih: 25 Haziran 2018 15:47
OMERZEN

İletiler: 6

Özel mesaj gönder
OMERZEN
Laptop'a FULLHD monitor, hopörlör, kablosuz fare ve klavye bağlayıp yata yata izliyorum Hehehehe Hıhı

İletiTarih: 25 Haziran 2018 16:16
R3hab
Cinema mondiale
Eski Yönetici

İletiler: 2025

R3hab
Cinema mondiale
Eski Yönetici
« cagalr1 » yazdı:

IMDb Kaydı Bulunan Yapımlar İçin Sayfa Açılma İsteği

Bu başlık üzerinden filmin Imdb linkini yazarsanız biz de ekleyebiliriz. İlginiz için teşekkürler.

(Başlığa yukarıya tıklayarak ulaşabilirsiniz.) Saygılar

İletiTarih: 25 Haziran 2018 17:24
God of Movie

İletiler: 128

God of Movie
Filmin Imdb linkinde bulunan 7 haneli numarayı arama kısmına girince filmi eklemiş oluyorsunuz siteye. Tabi yönetmen, oyuncu türü bilgileri giremiyoruz ama afişi, fragman, özet gibi bilgileri filme ekleyebiliriz. Bu arada bilgisayardan izlerim dizi/filmleri. Onun dışında çok nadiren de olsa izlediğim dizi pek kaliteli değilse telefondan izliyorum.

İletiTarih: 25 Haziran 2018 22:02
En son God of Movie tarafından 28 Haziran 2018 18:02 tarihinde değiştirildi.
entoria

İletiler: 26

Özel mesaj gönder
entoria
Bilgisayarımı wifi yardımıyla tv ye bağlıyorum ses içinde kulaklığımı bilgisayara takıyorum kimseyi rahatsız etmiyorum Hehehehe

İletiTarih: 26 Haziran 2018 23:21
nicko

Özel mesaj gönder
nicko
iMac, iPad üzerinden yansıtarak, Usb HDden ise indirilmiş olarak TVde izliyorum.

İletiTarih: 27 Haziran 2018 17:18
elisera
Yorumbaz

İletiler: 41

Özel mesaj gönder
elisera Yorumbaz
Bilgisayara indirip flash bellek ya da harici hard diskle TV'ye takıp izliyoruz. (keşke bilgisayar+tv seçeneği de olsaydı... Sanırım çoğunluk böyle yapıyor)

İletiTarih: 30 Haziran 2018 00:22
erensunay

İletiler: 12

Özel mesaj gönder
erensunay
Apple TV Projeksiyona bağlı, gündüz sadece müzik yayını, akşam Netflix and chill! Gülücük

İletiTarih: 01 Temmuz 2018 01:37
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 50 mesaj bulunuyor] Sayfa:: « Önceki 1, 2, 3, 4 Sonraki »
« Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film