Giriş Kayıt
Unutulmuş Anime - Hell Target(1987)
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Yazar Mesaj
Burak3D

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Burak3D
 [Çeviri] Unutulmuş Anime - Hell Target(1987)

resim

Bir uzay gemisi yasak Inferno II gezegeninin yakınlarında kaybolur. Birkaç yıl sonra, dokuz kişilik mürettebatı olan ikinci bir uzay gemisi de aynı yere gider ve bir canavarla karşılaşır. Hayatta kalan tek kişi Makuro Kitazato yola çıkmış olan üçüncü gemi gelmeden önce canavarı öldürmek zorundadır.

Kaynak : turkanime.tv

Bu animenin neden tutmadığını anlamadım. Bu zamanın oyun ve filmlerine ilham verecek sahneleri var. DVD'si bile piyasaya sürülmemiş. Altyazısız versiyonunu bile zor buldum. Neyse, çevirisine başlıyorum. Hayırlısı olsun.. Hehehehe

İletiTarih: 15 Nisan 2018 17:28
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
kymophobia
Müdavim

İletiler: 193

Özel mesaj gönder
kymophobia Müdavim
Amajukikii sürümünden çeviriyorsan ciddi olarak Japonca bilen biri tarafından dinlenerek kontrol edilmesi gerektiğini düşünüyorum. Hatalı çeviriler, yanlış anlatımlar ve külliyen saçma satırlar var. =)

Şimdiden kolay gelsin.

İletiTarih: 15 Nisan 2018 17:51
 Kullanıcı bilgilerini göster Bu kullanıcının gönderdiğini mesajları gösterme Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön   
Burak3D

İletiler: 9

Özel mesaj gönder
Burak3D
Teşekkür ederim. Sanırım dediğiniz versiyondan değil. Yabancı bir siteden buldum ingilizce altyazısını. Japonca bilen bir arkadaşım var ama ne kadar yararı olur bilmem. Elimden geldiğince yapmaya çalışıcam artık.. Gülücük

İletiTarih: 15 Nisan 2018 18:38
İletileri göster:   
Yeni Konu Gönder   Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki konuSonraki konu »
Forum Seçin:  

Türkçe Altyazı © 2007 - 2024 | hd film